Test yaptım bakar mısınız lütfen

panikbiriyim

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2022
12
2
24
Kızlar merhaba en son ilişkim tam 26 28 gün once falan bu ay reglim baya gecikti son zamanlarda adet düzensizliğim zaten vardı, bazen tam zamanında bazen gec geliyor bu ay baya geç oldu kime sorsam adet i gecikmiş sıcak havalardan vs diyorlar bir de ben üzerine çok stres yaptim o da daha fazla uzattı sureyi bence sadede gelecek olursam test yaptım bugün biri normal biri erken gebelik testi normal olan tek çizgi erken gebelik testini yaparken gösterge kısmına biraz idrar geldi bu yüzden test çizgisinin ustunde bi dağılma oldu yarım yamalak ama uzunlamasına değil yarım bi sekilde üstte hafif bir şekilde o da benim kafamı karıştırdı bi bakıp yorumlar mısınız acaba içimin rahatlamasini istiyorum simdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• 20240705_150124.jpg
    20240705_150124.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 66
  • 20240705_150133.jpg
    20240705_150133.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 67
bende öyle düşünüyorum yapicam fakat o 2. yerin altı bembeyaz hani silik çizgi gibi bile değil ondan negatif diye yorumladım ama yine de kafalar karışık
Aynen öyle bende o şekilde düşündüm testin gözükmeyen kısmından akmış olmalı, yeni test yap kurtul…

Kimyasal gebelik gecirmis olabilirsiniz belki. Cunku adetinizin baya geciktigini soyluyorsunuz cizgi cok silik. Bi ihtimal gec dollenmede olabilir tabiki. Rabbim gonlunuze gore versin insallah

Kimyasal gebelik gecirmis olabilirsiniz belki. Cunku adetinizin baya geciktigini soyluyorsunuz cizgi cok silik. Bi ihtimal gec dollenmede olabilir tabiki. Rabbim gonlunuze gore versin insallah
Bilmiyorum valla ya dile kolay 28 gün falan gebelik olsa geç döllenme bile olsa kaset testte belli olurdu bence ya silik çizgi olurdu en azından diye dusunuyorum gebelik yok bence fakat yine de erken gebelik testi alıp yapicam 1 2 gün içinde yine de yorumunuz için teşekkürler

Bilmiyorum valla ya dile kolay 28 gün falan gebelik olsa geç döllenme bile olsa kaset testte belli olurdu bence ya silik çizgi olurdu en azından diye dusunuyorum gebelik yok bence fakat yine de erken gebelik testi alıp yapicam 1 2 gün içinde yine de yorumunuz için teşekkürler
Kaset testte de ince bir cizgi var gibi sanki sonucunuz ne oldu acaba

X