Test yapsam mı acaba

Sarbin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
26
7
27
Merhaba güzellerim 🥰 Ben geçenlerde test paylaşmıştım silik çizgi vardı ama adet gördüm . Şimdi de adetim 4 gecikti . Adet belirtilerim yok . Bana biraz cesaret verir misiniz yarın sabah test yapmak istiyorum. Desteklerinize ihtiyacım var ♥️

Merhaba güzellerim 🥰 Ben geçenlerde test paylaşmıştım silik çizgi vardı ama adet gördüm . Şimdi de adetim 4 gecikti . Adet belirtilerim yok . Bana biraz cesaret verir misiniz yarın sabah test yapmak istiyorum. Desteklerinize ihtiyacım var ♥️
Canım neyi bekliyorsun git çabuk bir test yap basitinden kaset test al 4 günlük gecikmeye çıkar. Ben 1 günlük gecikme ile dayanamadım yaptım pozitif. İnşallah senin de vardır koş.

Eklentiler

• IMG_20240816_175136.jpg
    IMG_20240816_175136.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 72
Hayırlı olsun canım hamileymişsn burda test yaptıktan sonra adet gördüm demişsin tam olarak nasl ve ne kadar süren bı kanama gördün bende aynı durumdayım şuan merak ediyorum

Yok paylasimi 2 Ağustos da yapmış yani testi ozamn paylaşmış
Postu 2 saat önce açmıştım 🥰 Bir önceki paylaşım ta geçen ayki idi . Burda kastettiğim adet gününden 5 gün önce yapmıştım. 1 saat önce test yaptım zaten varmış çıktı 🥰

Hayırlı olsun canım hamileymişsn burda test yaptıktan sonra adet gördüm demişsin tam olarak nasl ve ne kadar süren bı kanama gördün bende aynı durumdayım şuan merak ediyorum
Yok canım , o bir önceki adetimden önceki testim idi , burda kastettiğim adetime 5 gün kala yapmıştım negatif ti . Adetim 4 gün gecikti bugün pozitif çıktı

Hayır yaşamadım ,ama kızımda yaşamıştım hatta 4 aylık olana kadar her hafta başı kanamam oluyordu. Düşük riski demişlerdi . Çok şükür şu an 2 buçuk yaşında 🥰
Ya benim adetime daha iki hafta falan var şuan 3 gündür kahverengi bazen çok açık pembe kanamam var ovulasyon testi yapiyordm ama oda hep tek çizgi yani yumurtlama kanamasıda değil bende acaba yerleşme kanaması mi diyorum

En son 26 temmuz da adet oldum 5 gün falan sürdü bitti ama sanki ben hiç adet olmamış gibiydim göğüslerim hala çok şişti ve ben o günleri değerlendirdim ne olur ne olmaz diye üstünden 15 gün geçti 3 gündür peceteye lekeler geliyo napicam bilmiyorum

X