Test Sonucum

ismigizli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
133
-17
29
Hanımlar merhaba, 3 düşükten sonra araştırmak için genetik test verdik trombofili paneli sonucum bu şekilde çıktı anlayan biri yardımcı olabilir mi? Teşekkürler..

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 394
Son düzenleme:
Hanımlar merhaba, 3 düşükten sonra araştırmak için genetik test verdik trombofili paneli sonucum bu şekilde çıktı anlayan biri yardımcı olabilir mi? Teşekkürler 🌸
Sizin heterozigot olan Mtfhr değeriniz bende homozigot. PAI bende de 5G/5G. Ben de 2 düşükten sonra yaptırdım testi. Doktor hamile kalınca kan sulandırıcı iğne ve aspirin başlıcam dedi. Geçmiş olsun 🌼

Hanımlar merhaba, 3 düşükten sonra araştırmak için genetik test verdik trombofili paneli sonucum bu şekilde çıktı anlayan biri yardımcı olabilir mi? Teşekkürler 🌸
merhaba benim size ek bi genim daha heterezigot. şimdi kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. geçmiş olsun sağlıkla bebişler nasip olsun

merhaba benim size ek bi genim daha heterezigot. şimdi kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. geçmiş olsun sağlıkla bebişler nasip olsun
Yorumun için çok teşekkür ederim🌸 Amin Allah tüm isteyenlere Nasip etsin inşallah.. peki siz gebe kalmadan mı iğneye başladınız?

Merhabalar sağlıklı gebelikler diliyorum öncelikle benim de ilk gebeliğim kürtajla son bulmuştu. İkinci kez hamile olduğumu öğrendim doktorum clexane önerdi, onu kullanıyorum. Sonuçlarım da biri homozigot biri heterezigot. Tavsiyelerinize ihtiyacım vardır ☺️

Eklentiler

• IMG_20231031_121401.jpg
    IMG_20231031_121401.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 362
İyi akşamlar bende test yaptırdım sonuç çıktı ama e nabız da göremiyorum sonuç ektedir doktorun yanına gidecem ama merak ettim siz nasıl öğrendiniz

X