test silik çıkarsa gebelik kesin mi?

bende de silik çıkmıştı ve hamileydim canım...
inşallah hamilesindir...

canım benim hiç belli değildi desem yeridir.
çok çok silikte olsa olması gereken yerde hafif bir çizgi vardı
güneşe tuttum,yan tuttum,çevirdim saatlerce baktım vardı ve ben hamileydim
inşallah hamilesindir

inşaAllah hamilesindir ama sen yinede çok umutlanma.. Sonra hayal kırıklığına uğramak daha kötü oluyor...

benimde silik çıkmıştı canım hemde iki tane yaptım ikisi de öyleydi ve hamile değildim :KK43:

geçmiş dönemdeki adetlerin düzenliyse kesin hamilesindir. benim öyle oldu en azından.

canim kac kere yaptin hepsi mi silik cikti? yarin gene yap. zaten deger yukselecegi ciin silik cizginin koyulasmasi en azindan daha belli olmasi lazim.

çoğu arkadaşımın silikti ve kan testi pozitif çıktı sende istersen bi test yaptır kafan rahat olur inş hamilesindir canım

my.php
canım böyle bişeymiydi silik yani açık pembe demişssin ozaman kesin hamilesinnn canım hayırlı olsun

valla bencede suphede kalıcagına kan testı yaptır sonuc kesın olsun sende bu kadar dusunme canımm

inşallah yaaaaaa. ama çok açık pembe renkli seninki de mi öyleydi

evet bende de aynen öyle açık pembe idi hamile değilim demiştim ama bir kaç gün sonra tekrarladığımda kesin sonuç almıştım canım hadi hayırlısı...

kızlar ben geldim
teşekkür ederim beni umutlandırdığınız için. bu 12. gün.

benimde silik çizgi çıktı hatta iki ayrı markada test yaptım ikisindede silik çıktı herkes hamilesin dedi ama kan testimde hamile olmadığımı anladım bence o teste pek güvenme kan testini yaptır için rahat etsin:1rolleyes:

silikte olsa bişey belli oluyosa hamilesindir.istersen bide kan testi yaptır kesin olsun .hayırlı olsun.

benimde silik çizgi çıktı hatta iki ayrı markada test yaptım ikisindede silik çıktı herkes hamilesin dedi ama kan testimde hamile olmadığımı anladım bence o teste pek güvenme kan testini yaptır için rahat etsin:1rolleyes:

canım ben köydeyim kan testi yaptıramıyorum bayrama inşallah

X