Test silik ama ...

E

EU2

Ziyaretçi
Kizlar, Adetimin 24.gunu Kanda Gebelik Bakildi çikmadi. Bugun 28. Gun (adetime 2-3 Gun Kadar Var) Gebelik Testi Silik çikti. Kana Güvenmeliyim Yani Gebelik Yoktur Değil Mi? Benzer Durum Yaşayan Var Mi ?

Canim Bilmiyorum Ama Kan Testini Erken Yaptirmissin
Bence Adet Gununun Gelmesini Bekle
Normalde Silikde Ciksa Hamile Olunuyor
Ben Gunum 2 Gun Gecince Test Yaptim Cizgi Cikti Ve Hamileyim

Evet Kan Testi Oyle Olmasa Sevinecektim Ama Daha 4 Gun Once Yok Dediler. Test Mi Hatali Acaba Diyorum ? Neyse Adeti Bekleyeyim Bari.

Evet Canim Kan Testi Oyle Olmasa Sevinecektim Ama Daha 4 Gun Once Yok Dediler. Idrar Testi Mi Hatali Acaba Diyorum ? Neyse Adeti Bekleyeyim Bari.

canım benim bi hafta geçti adeti test silik çıktı şimdi hamileyim, 14+5 haftalık, kanda geç belli olabilir çünkü geç döllenme de olabiliyo, eğer istiyosan hayırlı olsun bence hamilesin

Kizlar, Adetimin 24.gunu Kanda Gebelik Bakildi çikmadi. Bugun 28. Gun (adetime 2-3 Gun Kadar Var) Gebelik Testi Silik çikti. Kana Güvenmeliyim Yani Gebelik Yoktur Değil Mi? Benzer Durum Yaşayan Var Mi ?

Canım senı üzmek istemem ama benim basımdan gecenı anlatayım bende böyle oldu sadece k.kda bır cok kısı cıft cızgıyı sılıkte olsa gördüğünde hamıleydıler inşallah sende hamilesindir.Ben bundan 2,5 ay önce adetıme 8 gün kala evde test yaptım ve 2.çizgi silik çıktı.K.K dakı kızlarada demıştim sonucumu onlarda bana hamılesın dedı.Kan tahlili yaptır dedıler bende ertesı gün gittim kan yaptırdım NEGATİF cıktı.ben artık bu testlere hıc ınanmıyorum kendı sahsıma konusuyorum ama.Kan tahlılı en kesın yontem canım 1-2 daha bekle kafana takılcaksa kesin takıcaksın gidip kan tahlili yaptırıp kafan rahatlar en azından.Canım inşallah bebek gelıyodur sana ama belkıde hamılesındır.kendıne ıyı bak haberlerını eklıyoruza.s.

Kizlaar, Kan Testini Tekrar Yaptirdim, Hamileymisim, Isteyen Herkes Insallaaaaaah ....

Dayanamayip Tekrar Idrar Testi Yaptim, Onda Tekrar Cikinca Kan Tekrarlayalim Istedim. Cok Sukur Erken Sonuc Alabildik. Inşallah Saglikla Aliriz Kucagimiza, Darisi Isteyenler Icin Insaalah En Kisa Zamanda...

ayşencim adaşım inan çok mutlu oldum hayatım benim bu ay da olmadı maalesef seninle çok ortak noktamız çıkmıştı hatırlarsan ama sen başardın.ALLAH tamamına erdirsin,tekrar tebrikler...Benim için dua etmeyi unutma:)

Tuanaycim Dualarim Seninle Canim, Bir Sonraki Ay Da Senin Guzel Haberlerini Alalim Insalaaaaah...

Kardelen Cok Sagol Canim, Kizlar Kan Sonucu 70, Heralde Daha Cok Erken Doktor 1 Hafta Sonra Gel Dedi, Allah Saglikla Kucagimiza Almayi , Hayirli Saglikli Bir Evlat Olmasini Nasip Etsin Insallah .. Isteyen Herkes Buradan Bize Guzel Haberler Ile Gelsiiiiiiiiiin Insalaaaaah ....

tbr ederım darısı Allah tamammına erdirsin.rabbim isteyen tüm arkadaşlarımıza nasip etin amin

ayşen kan testinde değer kaç çıktı bende idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı.adetime 2 gün vardı kan tedsti yaptıdım değer 85.37 çıktı hamilesin dediler.ama değer niye böle düşük çıktı anlamadım.acele cvp yazarmısın sende kaç çıktı değer

slm surrender bence değer çok iyi çıkmış benim adet günüm 19 idi 4 gün sonra 378 yani sonuç iyi.48 saat sonra yaptır 2 kat yada fazlası çıkarsa durum iyi.allah yardımcımız olsun.hadi hayırlısı

merhaba reglim ayın 14ünde bitti.3 gün sonra gece ani bi bulantıyka uyandım bağırsaklarımda da problem vardı.üşüttüğümü düşündüm.aynı zamanda da aşırı kasık ağrısı ve hafif mide bulantısı vardı.doktor üşütmüşsün dedi.bugün ayın 22si ve hala kasıklarım ağrıyor ve ara ara bulantım oluyor.idrar tahlili yaptım(-) çıktı.testi atmadım:KK66:9 saat sonra 2. çizgi silikti.hep aynı testi yaparım bu ilk kez oldu.kan testinde 0.29 çıktı.testi günüm geçmeden hatta reglimin bitiminde yaptım.noldu bana bi akıl verin lütfen...

nolur banada bişey yazınn bi önceki ay 5 inde geçen ay 6 sında oldum bu ay 8 oldu hala yok kasık agrısı sık idrara çıkma var test yaptım öle çok beklemeden pembe çıktı ikinci çizgi sizce hamişmiyim

nolur banada bişey yazınn bi önceki ay 5 inde geçen ay 6 sında oldum bu ay 8 oldu hala yok kasık agrısı sık idrara çıkma var test yaptım öle çok beklemeden pembe çıktı ikinci çizgi sizce hamişmiyim

canım gözün aydın hamilesin bence birde kan testi yaptır kesin sonucu verecektir sana Allahım sağlıkla kucagınada almayı nasip etsin inş.

kesinlikle hamilesin kuşumm :nazar: :nazar:

X