Test pozitif sanki ?

sdg

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
83
106
35
Selamlar herkese… günüme daha 5 gün var ama koku hassasiyeti halsizlik vs gibi belirtiler üzerine bi test yapayım dedim sizce nedir sonuç ?

Normalde 3 dakika sonra sonuca bakın diyordu ben bebişten dolayı 4. Dakikada bakabildim bi emin de olamadım 1 dakikadan yanlışlık olur mu bilmiyorum
İkinci bebeği çokçaa istiyordum ama kendimce zamanı vardı daha
Gelene de dur denmez tabi ki

Başka ne belirtileriniz vardı.
Hiç bir iş yapmadım ama çok halsizim, belim çok ağrıyor mevsim geçişi mi dedim önce bir de sık idrara çıkıyorum üşüttüm mü falan derken bi test alayım en iyisi dedim hepsinin denk gelmesi tesadüf olmamalı dedim :) bebeğim çok küçük gece mamaya kalktığında her şeyi otomatik olarak yaptım resmen asla ayılıp kendime gelemedim…

Benimde kendimce belirtilerim var ama şöyle bi durum var herkes göğüs ve göğüs ucu hassasiyetinden bahsetmiş. Bazısı tişört bile rahatsız ediyordu üstüne yatamıyordum falan diyor. Benim adetime 2 veya 3 gün civarı kaldı. Göğüs hassasiyetim azaldı tabiki hassas ama adet belirtisi de olabilir öyle kendini belli eden bişey yok sizin nasıl merak ettim

Reactions: sdg
Valla ben o durumu oğlumun hamileliğinde yaşamadım. Ama inanılmaz yorgun hissediyorduk yine sürekli uykum geliyordu onu da günümden 1-2 gün önce öğrendim üstelik vajinismus sıkıntımız vardı.
Rabbim dilerse her şey oluyor. Oğluş mucize idi benim için. Rabbim hepimizin evlatlarını esirgesin inşallah ve her dileyene evlat nasip etsin

Umarım siz de olumlu haberi alırsınız

Amin inşallah dualarını bekliyorum adetime 3 gün kaldı

Test yapsana ay ben dayanamazdım :)
Benim 7 8 gün kala lekelenmem olmuş iç çamaşırımda. İlk defa yaşadım acaba mı dedim 1 yıldır çocuğum olmuyordu hiç gebe kalamadım. Onu görünce test yaptım işte. 6 ve 7 gün kala bu şekilde testler ama bunlar bilindik markalar yine sonra dayanamadım 5 gün kala yine test yaptım bunun markası after10 en son yaptığım test hassaslığı nasıldır bilmem bakalım bekliyorum şuna testim yok

Öyle bi hassasiyet olmuyor. Göğüsleriniz resmen sızlıyor bu kolunuza yakın kenardan. Yürürken bile acıyor aşırı ağır geliyor dokunamıyorsunuz sanki içten içe yanıyormuş gibi hissettiriyor. Reglden farklı bi ağrısı oluyor göğüs ağrısının ve evet tişört sürttükçe acıyor sütyen giyince acıyor o acıyı hep hissediyorsunuz

Valla benim yok öyle demekki adet olacağım

Valla benim yok öyle demekki adet olacağım
Gebelik belirtisi ve regl belirtisi birebir aynı zaten. Sadece gebelik durumunda daha sert yaşıyorsunuz ben göğüslerim kopacak sanmıştım ağırlığından. Kasık ağrısı keza aynı her an adet oluyormuş gibi kramplar giriyor, ben ekstra olarak gaz sorunu yaşamıştım. Asla gaz sorunu olmayan bi insandım aşırı gazım var gibi geliyordu birde bel ağrısı oluyordu. Hepsi regle 2-3 gün kala başladı zaten bi anda. Gaz ve bel ağrısından şüphelenip yapmıştım

Bekliyorum ama umudum yok bakalım

İnşallah olur bir an evvel hayırlısı ile sağlıkla…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…