Test Pozitif Ama Kanama Var

bvera

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2021
81
20
merhaba kızlar, eşimle artık bebek sahibi olmaya karar verdiğimiz için bu ay planlı bir ilişki söz konusuydu. göğsüm normalden fazla ağrıdığı için bi şüphelendim ama başka hiçbir belirtim yoktu. adet olmam gereken tarihte sabah bi kalktım iç çamaşırımda kahverengiden koyu siyahımsı bir kan gördüm. aaa dedim adet oldum, demek ki şüphelerimde yanılmışım. ped taktım o gün içinde gece pedi büyüklüğünde bir pedin yarısı siyahımsı kan ile doldu. iğne ucu kadar da bir iki tane pıhtı vardı. pıhtıyı görünce ben zaten kesin emin olmuştum hamile olmadığımdan. o pedi çıkardım başka ped taktım bu sefer hiçbir akıntı yok. bazen oluyordu bana böyle bi gelip duruyordu aman dedim herhalde yine öyle oldu ped takmayayım bari. dün yine iç çamaşırımda bir lira para büyüklüğünde koyu kahverengi kan. ped takmıcam dedim bu sıcakta daha tamamen gelmeden. bu sabah içime bir kurt düştü çünkü kanamama bakarsam adet olmam lazımdı ama göğsüm hala ağrıyordu. normalde bende adetimdeki ilk kan damlası geldiği an benim göğüs ağrım sona erer. bir de karnımda pıt pıt bir şey atıyor. kendi kendime diyorum belki gazdır ya da psikolojik. yok baya karnım pıt pıt atıyor. en son kalktım test yaptım ikinci çizgi direkt test idrarı çekerken çıktı. hamile olup böyle kanaması olan oldu mu aramızda? geçen sene başımdan bi boş gebelik geçti ödüm kopuyor aynısı olacak diye.

kanama kesik kesik geliyor açık pembe veya kahve tonlarında mı bu şekildeyse adete çevirmediği sürece yerleşme kanamsı olabilir test de pozitif çıktıysa bir an önce doktora gidip kan verin eğer sonucunuz pozitif çıkarsa tutunmaya çalışıyordur düşük olmaması için size progestan verecektir. umarım hamilesinizir.

Bence bir kan ver ve doktora görün istersen belki progesteron verebilir
yarın sabah sağlık ocağına kan vereceğim. kadın doğumdan da randevu aldım 12 gün sonra çok mu geç kalırım bilmiyorum direkt gitsem sıra ile alınabiliyor muyum acaba

kesik kesik evet. mesela bu konuyu açtıktan sonra yine oldu akıntı ile birlikte kahverengimsi. pıhtı da var yine dediğim kadar. geçen sene boş gebeliğimde de böyle olmuştu. o yüzden çift çizgiye hiç sevinemedim bile. yarın sağlık ocağında kan vereceğim bakalım. doktor için de randevum 12 gün sonra. direkt hastaneye gitsem poliklinikler alır mı? kadın doğumun aciline de gitmek istemiyorum çünkü direkt alttan muayene ediyorlar. istemiyorum diyince de karından bakmadıklarını söylüyorlar. geçen sene boş gebeliğimde kadın doğumun acilinde hep alttan muayene olmuştum.

yarın sabah sağlık ocağına kan vereceğim. kadın doğumdan da randevu aldım 12 gün sonra çok mu geç kalırım bilmiyorum direkt gitsem sıra ile alınabiliyor muyum acaba
Direkt git sabah 8 de orda ol sira al canim 12 gun cok gev

yerleşme kanaması olabilir betahcg kanda baktır

yerleşme kanaması olabilir betahcg kanda baktır
beta’ya baktırdım bugün. 314 çıktı. nasıl sizce değer olarak? adetim gecikmedi diyebilirim normalde 1-2 gün sonra anca olmam lazımdı. geçen ay 31’inde adet oldum.

Kanamanin olmasi evet iyi degil kimyasal gebelik olabilir.. ama sen doktora danış

kadın doğum acile git, yerlesme kanamasıdır diyrnlere de cok umut baglama, yerlesme kanaması pıhtılı olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…