Test pozitif ama belirtileri var

Busra983

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
17
4
25
Merhaba arkadaşlar
7 aylık evliyim 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım düşük yaptım çocuk istiyoruz bu ay yumurtlama günlerini takip edip değerlendirdik. Adetime 2 gün var sabah test yaptım negatif çıktı ama mide bulantısı göğüs şişkinliği karın ağrısı baş ağrısı yorgunluk çok fazla var adet ağrısı daha çekmedim ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı acaba benim gibi yaşayıp sonra hamile kalanlar oldu mu

Merhaba bende 11 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ve denemeye devam ettik söylediğiniz tüm belirtileri her ay psikolojik olarak yaşıyorum

Kimyasaldan sonra aynı belirtileri nerdeyse 4 ay yasadım bnde malesef biraz psikolojimiz bızuluyor herseyi gebeliğe yoruyoruz yalnız değilsin emin ol biraz fazla kafaya takıyoruz galiba oyuzdende strese giriyoruz stres bile buyuk etken doktor soylemişti bir sorun olsa zaten kimyasal yasamazdık oyuzden içimizi ferah tutup rahatlayıp birde o şekilde denememiz gerek insallah yakında bizde kavusuruz bebeğimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…