Test kitinde silik cizgi sizce nedir

Kızlar aşılama 13. Gün degerım 97,88 çıktı.
Adetime 5,6 gün var . Sizce değerim nasıl .? 2 gün sonra tekrar vermeye gideceğim

Kızlar aşılama 13. Gün degerım 97,88 çıktı.
Adetime 5,6 gün var . Sizce değerim nasıl .? 2 gün sonra tekrar vermeye gideceğim
Adete baya var o yuzden bisey diyemeyiz. Ama 90 olmasi pozitif bir durum tabi.Ama 2 gunde bir kolunda kan bırakmazsın adet gecikmesi olmadan kan vermenin bir anlami yok cunku doktor da muayene etmez

Adete baya var o yuzden bisey diyemeyiz. Ama 90 olmasi pozitif bir durum tabi.Ama 2 gunde bir kolunda kan bırakmazsın adet gecikmesi olmadan kan vermenin bir anlami yok cunku doktor da muayene etmez
Aşılama benımki kendiliğinden olan bir gebelik değil aşılamanın 13. Günü doktorum test yapmamı söyledi , 2 gün sonra da muayeneye çağırdı

Aşılama benımki kendiliğinden olan bir gebelik değil aşılamanın 13. Günü doktorum test yapmamı söyledi , 2 gün sonra da muayeneye çağırdı
Sınırda bir değer değil ki kanda çıkıyor 1 haftalık da olsa yanlış mı biliyorum
Bu sonucun negatife donme durumu var mı

Adete baya var o yuzden bisey diyemeyiz. Ama 90 olmasi pozitif bir durum tabi.

He yanlis anladim ben tamam. 400 de bile negatif olabilir onemli olan 48 saatte bir 2 kat artması. Tabi doktor risk durumu daha iyi bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…