Test acil

Dün benimde testim aynıydı sabah yaptım yine silik çizgi bunlar olurken regl kanaması vardı pıhtılı özel hastanenin acilinde kan verdim sonuç 0.36 çıktı negatif dediler çok umutlanmıştım ama nasip değilmiş inşallah seninki gönlüne göre olur
Benim regl günü yarın ama hiç bir belirti yok umarım negatif çıkmaz 🙁

Dün benimde testim aynıydı sabah yaptım yine silik çizgi bunlar olurken regl kanaması vardı pıhtılı özel hastanenin acilinde kan verdim sonuç 0.36 çıktı negatif dediler çok umutlanmıştım ama nasip değilmiş inşallah seninki gönlüne göre olur
Rabbim inşallah gelecek ay en güzeliyle nasip eder üzülme umudunu kaybetme 🤲🏻💕 bak benimde olmuyor kaç test yaptım silik çizgi vay hayalet çizgi derken inşallah bu ay olur olmazsada gelecek ay olur ☺️💕

Benim regl günü yarın ama hiç bir belirti yok umarım negatif çıkmaz 🙁
İnşallah kim istiyor ise Allah hayırlı ve sağlıklı bir bebiş nasip etsin bilmiyorum eşimde bende öyle mutlu olmuştuk demekki hayırlısı böyle imiş olmazsa da üzülüyorsun üzülme diyemem ama hayırlısı de

Aminnn kan verdim 42.4 çıktı benimde bugün

X