Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

sedoşşşşşş benim konuma bi el atarmısın yaa kapalılık konusunda bak ilk konum hadi lütfen

canım onu bana bi eşrapçı da söledi eve geldim denedim beceremedim yaa üçgen yapıp da içine koydum başıma götürene kadar kayıyo eşit olmuo onu tuttuğum için valla beterdi o hiç beceremedim yaa

içine koyduktan sonra bandından tutup öyle başına götür o zaman kaymaz

ceyda sen tek taraftan tutp arkaya bağlıyosun sanırım dimi canım
bende arka boynuma dolayıp yandan bağlıyorum fiyonk gibi duruyo yanımda ama önü bebek önlüğü gibi oluyo ya hoşuma gitmio

canım ben buğday tenli olduğum için beni beyaz bayıyo ya hepten kararto oyüzden hep çekiniyrm beyaz takmaya beyaz boneye falan...lacivert de olur saten dimi alayım ben yarın...laciivert bi boğlazlı bluzum var onuda giyersem heptenmi bayar acaba bide siyah etek:KK37:

lacivertle siyahı bir arada kullanma bence kuzum.. ya aslında kot eteğin varsa kot etek daha hoş olur :KK34:
cyd86 canım hoşgeldin eşarp örtüş şekillerimiz çok benziyo çok da yakışmış maşallah devamını bekleriz
çok teşekkür ederim canım sağolasın.. :KK69: :KK70: valla ben alışana kadar her telden bağladım eşarbımı sonra zaten kendiliğinden oturuyor belli bir tarz :KK61:
canım onu bana bi eşrapçı da söledi eve geldim denedim beceremedim yaa üçgen yapıp da içine koydum başıma götürene kadar kayıyo eşit olmuo onu tuttuğum için valla beterdi o hiç beceremedim yaa

canım o bahsettiğin şeridi taktıktan sonra şeriti eşarba iğneyle tuttur, sonra başına koy çenede bağlayınca iğneleri çıakrtırsın :KK34: böyle yaparsan kaymaz diye düşünüyorum
peki boyu ne kadar olmalı bu şeridin benimki biraz kısaydı sanırım çeneye kadar gelicekmi

ben o dediğinizden hiç kullanmadım ama arkadaşım kullanıyıordu sanırım çeneye kadar değil kısa olması lazım :44:

lacivertle siyahı bir arada kullanma bence kuzum.. ya aslında kot eteğin varsa kot etek daha hoş olur :KK34:

çok teşekkür ederim canım sağolasın.. :KK69: :KK70: valla ben alışana kadar her telden bağladım eşarbımı sonra zaten kendiliğinden oturuyor belli bir tarz :KK61:

canım o bahsettiğin şeridi taktıktan sonra şeriti eşarba iğneyle tuttur, sonra başına koy çenede bağlayınca iğneleri çıakrtırsın :KK34: böyle yaparsan kaymaz diye düşünüyorum

ben o dediğinizden hiç kullanmadım ama arkadaşım kullanıyıordu sanırım çeneye kadar değil kısa olması lazım :44:

hımm kot eteğim var das açık renk koyu değil uymaz sanırım
şeridi eşarap iğneleme süper fikir cnm hemen denicem ama şu boy konusu nu napıcaz kısa olunca içinde bişe olduğu belli oluyor yada olurmu

peki boyu ne kadar olmalı bu şeridin benimki biraz kısaydı sanırım çeneye kadar gelicekmi

valla yarım mt yeterli heralde hiç ölçmedim:KK1:bide eşarbı örtüp çene altından iğneledikten sonra başın 2 yanından bi de tepeden iğnelersen hayatta bozulmaz kaymaz aklında olsun

valla yarım mt yeterli heralde hiç ölçmedim:KK1:bide eşarbı örtüp çene altından iğneledikten sonra başın 2 yanından bi de tepeden iğnelersen hayatta bozulmaz kaymaz aklında olsun

peki canım çenen kadar geliyomuydu yanaklara kadarmı
ay çok sordum ya:KK37:

valla eşarbımın öünün öle jilet gibi olduğunu göreceğim gün bana imkansız gelio şimdilik ama siz öl diyosanız öledirEn Büyük TÜRKİYE
buarada lacivert eşrap aldım canım tek renk ince eşarp onun altına ne renk bone gider sen anlıyon bu işlerden sana sorim siyah çok mu bayar

mrb cnm benim kapalı bir arkadaşım var eşarbının içine röntgen filmini diktörtgen olarak kesip koyuyor eşarbı üzerine katlıyor sona eşarbını bağlıyor tıpkı senin istedğini gibi jilet gibi duruyor:) dene istersen

mrb cnm benim kapalı bir arkadaşım var eşarbının içine röntgen filmini diktörtgen olarak kesip koyuyor eşarbı üzerine katlıyor sona eşarbını bağlıyor tıpkı senin istedğini gibi jilet gibi duruyor:) dene istersen

canım çok teşekkür ederim röntgen ilk aklıma gelen oluyo ama süngeride alıcam
dikdirtgen mi kesiyor niyeki yaa yuvarlak kesse daha i değilmi tatlım ya hemen bu akşam denicem inşallah röntegn vardır yoksada bişeler ayarlıcam

onun üstü çok geniş oluyo ama benim hoşuma gitmiyo açıkçası bonenin kafadaki yarısı görünüyo hoş olmuyo şahsi fikrim
bu arada yeni resimler geliyo kızlar

cnm tabiki diktörgen derken tam diktdörtgen değil biraz ovallik var ama gerçekten güzel duruyor :21:

yok yanaklara kadar geliyo bi dene bakalım bu arada yorum ekledim senin topiğe baktın mı
eyse onu yine denicem cnm yoruma baktım resimde koymuşun ayy canımsın yaa ok teşekkrüler yazma takmamaya karar verdim
onun üstü çok geniş oluyo ama benim hoşuma gitmiyo açıkçası bonenin kafadaki yarısı görünüyo hoş olmuyo şahsi fikrim
bu arada yeni resimler geliyo kızlar
ayy resimleri dört gözle bekliom bende koymka isteim ama korkuom nedense yaa
bide canım röntgenin ben en olarak kesmeyi düşünüyorum çok enli durmasın diye
cnm tabiki diktörgen derken tam diktdörtgen değil biraz ovallik var ama gerçekten güzel duruyor :21:

hemen denicem canım ben bikere deneyip pes etmiştim

eyse onu yine denicem cnm yoruma baktım resimde koymuşun ayy canımsın yaa ok teşekkrüler yazma takmamaya karar verdim

ayy resimleri dört gözle bekliom bende koymka isteim ama korkuom nedense yaa
bide canım röntgenin ben en olarak kesmeyi düşünüyorum çok enli durmasın diye

hemen denicem canım ben bikere deneyip pes etmiştim

bilmem dene sen yine de belki eni az olunca düzgün durabilir
resimde ekle hiç bişey olmaz allahın izniyle bu kadar millet koyuyo nolacak yüzünü kapattıktan sonra

canimm sen nasil esarp kullaniyorsun su ince olanlar varya gormussundur muhakkak onlar hemen oluyo onleri ruzgar essede bozulsada eski haline biriki el hareketiyle duzeltiliyo hemen bide eger marka kullaniyosan yada kullanmadiysan onlarda cok rahat oluyo onu ben cok rahat ederim onlarda sahsen..:KK66:

$DSCF1509.jpg
$DSCF1587.jpg
$DSCF1652.jpg bu eşarbı çok seviyorum ipek saten deniyo galiba çok rahat ediyorum çok kullandığımı da şimdi farkettiim:KK1:

Eki Görüntüle 208791
Eki Görüntüle 208792
Eki Görüntüle 208793 bu eşarbı çok seviyorum ipek saten deniyo galiba çok rahat ediyorum çok kullandığımı da şimdi farkettiim:KK1:

çok güzel cxanım
en sondaki özelikle
sizi böle giyimli gördükçe bemimde canım çekio yaa
ben pek spor giyinmem de
bide sana elbisemin resmini eklicem fikir için
teşekkürler canım resim içi n
ben şimdi çıkayım röntegn arayışlarına giricem çok vardı bizde ciğer böbrek ne arasan:KK1:
öptüm tatlımmm görüüz
buarada gelinliğini aldnmı canım yaaa
evlenion bidaki ay hiç heyecan yapmıyon hee ben senin yerinde olsam ölür dirildim :KK52:ama sen yinede yapma heyecan ii değil:KK30:

X