Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba bayanlar... çok güzel bi topik olmuş...daha önce nasıl görmedim bunu çok şey kaçırmışım...bundan sonra sizi takipteyim:smiley-cool:kaydirigubbakcemile5

a.s.

ben kullanıorum cnm çook rahat ediorum gerçkten ama model nasıl anlatiyim bilmiorum bilmiyorumkismile

aaa canım sen kapalı mıydın...
bayanssulusmile

bende kullanıyorum pasileri özellikle sonbahar ve kışın yazın takanlarda var ama ben hayret ediyorum nasıl taşıyorlar kafalarında.kaydirigubbakcemile3
bir kısmını içine kıvırıyorum ,bir tarafını boynumdan dolayıp iki ucuda önüme alıyorum.
ben en çok böyle rahat ediyorum.
ama arkadan bağlayınca yada iki yana atıncada seviyorum.

Ben de o yazın takanlardanım

Yaz, kış hiç farketmiyor, her mevsim takıyorum çok rahatlar kaydirigubbakcemile2

Evet bebeeem kendimi bildim bileli
Çok rahat ettim ben de ya kaydirigubbakcemile5

Elinizde resim neyim varsa ekleyebilirmisiniz kızlar...
Netten baktım ama model bulamadım yapıyorum oluyor galıba benımkı de ama emın degılım kaydirigubbakcemile3

Gerçekten büyük rahatlıkmış...
İpek saten gibi kaygan olanlarının yapımı nasıldır acaba öze l günler için bilmiyorumkismile

[QUOTE=Grimsi_;15929999]Ben de o yazın takanlardanım

Yaz, kış hiç farketmiyor, her mevsim takıyorum çok rahatlar kaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

aa gerçek mi gülen surat yapmışım yanlış anlamadın inş yoksa bende istiyorum ama sıcaklarda yapamaıyorum...

hepsi çok şık oluyor canım.
emin olabilirsin.
o parlaklar içinde hiç tereddüt etme.
kayma falan olmuyor.
bi bakayım resim varmı varsa ekleyeyim canım...

selam şekerler..
Hayırlı cumalar olsun hepımıze..!
Nasılsınız ne var ne yok..
bılgısayarım bozulmuştu bı haftadır gırmıyorum herhalde kk ya:)

Merhaba kizlar,

bu cift tarafli kullanilabilen ipek sallar var´ya...Iste onlardan ariyorum...! Gecen gün Cevahir AVM´de esarp satis noktasina sordum ama fiyati cok ucuk geldi...120 TL dedi..!

Acaba Eminönü veya baska bir yerde daha uygunu varmidir? Yoksa bu fiyat normal´mi?

1. En uygun nerede bulabilirim?
2. Fiyatlari nedir?

:13:

Verme o kadar para yaa.. Eminönüne bak bi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…