Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

cevabın için sağol karalahana..yapıyorum bende ama önden sürekli bozuluyo elim başımda kalıyo benim yaabenneyaptımki

en son artık terzi olucam yeter ama yaa bi pardesüye 300 lira istiyolar doğru düzgün giyecek bişey bulamıyo insan kışın neysede yazın çok fena hee bide tam istedğim gibi bişey olsa verecem para ama yok yok yokkkk arkadaşlar istanbulda pardesü yada tesettür giyimde iyi olan ama çok pahalı olmayan mağzalar bilen varsa yardımcı olsun olumunekankayizsmile

esmy elbisen çok cici bence
üstü zaten çok dtaylı altının sade olması güzel bence belki bi yırtmaç hareket katardı
ayy beni atın çöpe yırtmaçları çok seviyorum
tirbiyesizmiyim neym:kedi:

hijyencim çok hoş görünüyorsun ben eteğim desenli olsaydı desenli bi eşarp takmazdım
ama nedense tırmaamadı bu sefer
bu arada nası bi şişkoluk o bizi komplekse sokma valla yeni çıktım

tamam açıklıyorum ben 70 kiloyum dalga geçmeyin yaa ağlarım hee :gitme:

bi de 52 kiloyla komplekse giriyor Allahım
boshayallersmile

Aker ve Arminede çok hoş pardesüler var, fiyatları da uçuk değil bence

demek fotoğrafta öyle gözüküyor canım ne yapalım öyleyiz işte...
doğumdan sonra hiç kilo veremedim emzirdiğim halde ki öyle çok yemiyorum da :sinifsinif:

millet regli olamadın ondan veremedin diyor bilmiyorum alakası var mı göreceğiz zamanla...

çok kafama takıyorum bu yüzden hüngür hüngür ağladığımı bilirim...
benim hatam fazla kilo almak oldu emzirme bitince çaresine bakacağım inşallah...

aybike yaniiii 52 kilo olup kilondan şikayet ediyosan alsanaalsanasmile
gerçi ben de 53 kilo olduğum dönemler de bile kendimi kilolu hissedip,habire "kiloluyum,kiloluyum"diye dolanıyodum... bilmiyorumkismile
şimdi de onun cezasını çekiyorum sanırım mafoldumben
bu arada hijyenim gerçekten hiç göstermiyosun...boyun uzun heralde...

Sağ olasın tatlım bakalım inşallah
alya ve sen iyisiniz artık değil mi
kocaman öpüyorum alya duayı ellerinden Allah korusun kuzunu çok tatlı maşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…