Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

b&m yüzüklerine
karalahana kıyafetine c
cankz eşarbına
başıyazmalı kız etegine

bayıldımm
akannehirakannehir
hepiniz ayrı şıklarsınız kızlar nedense böyle şık tesettürlüleri görünce böyle ruhum okşanıyor mutlu oluyorum ..onca zamandır kk dayım ilk defa bu topigi gördüm..bende eklerim artıkın..herkese sevgiler

başıyazmalımm davetini aldım geldimm bu andaa teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için opuyorumnanaktan
benim bu topicten haberim yoktu wallahi ne zamandır var buraası ya üstelik 600 sayfa olmuş
maşallaah ) alkisalkisalkis

hoşgeldin canımopuyorumnanaktan

eskiden daha aktifti topiğimiz eski günlerine döndürmeye çalışıyoruz kızlarla..

paylaşımlarınla bekliyoruz inş olumunekankayizsmile

hoşgeldin canım

hani bir topik vardı ilk oradaydık hatırlar mısn bilmem sonradan resimler falan çalındı gibi bir konu oldu burayı açtık..

bir süre aktif şekilde burda devam ettik sonra herkes dağıldı alsanaalsanasmile

her zaman bekleriz inş alkisalkisalkis

hoşgeldin canımopuyorumnanaktan

eskiden daha aktifti topiğimiz eski günlerine döndürmeye çalışıyoruz kızlarla..

paylaşımlarınla bekliyoruz inş olumunekankayizsmile

du o vakit bugün ne giydine koymuştum onu ekliyem bende...ama ben şu yüze bişey koyuluyo ya onu nasıl yaptıgınızı bilmiyorum ..bi zahmet anlatırsanız sevinirim..opuyorumnanaktan

hoşbuldum canımm opuyorumnanaktan

hımm şimdi hatırladım olaylı topic.. cıx cıx ne güzel paylaşımlar oluyordu halbukii
neyse inş burayı karıştırmazlar..
fotoğraf eklemek isteyen arkadaşlar yüzlerini kapatsınlar ki malzeme olmasın kötü niyetli insanlara.. bence..
benim eklemek istediğim o kadar çok foto var ki yasak geldi diye ekleyemiyorum :bbo: takip edilmekteyim çünküm mafoldumben
zaten şunun şurasında 25 gün daha internette olabileceğim sonrasında yokum mafoldumben

neyse aldıklarımı yatağımın üzerine serip çekerim artık fotolarını :/
güzel paylaşımlar dilerimm herkesee..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…