Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yeni gelen arkadaşlar eşarplarınızı yeni aldığınız cicilerinizi kombinlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz..

dağılmadan önce bizler öyle yapıyorduk

birbirimizden fikir alıyorduk

bekleriz haberiniz ola..

kızlar bişey sorcam ya eşarplarınızı nasıl yıkıyorsunuz ben elimde sampuanla yıkıyorum sanki hala kirli gibi geliyor

kızlar bayrama eşarp aldım size göstermek istedim foto kötü çıkmış olabilir opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $Fotoğraf-0003.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 19
  • $22.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
elimde yıkıyorum canım
ben aslında 7 senedir kapalıyım bi ara açıldım sonra yeiden kapandım :kedi:

bekletiyormusun suda şampuanlamı yıkıyorsun olsun yine kapanmışsın ya
kızlar bayrama eşarp aldım size göstermek istedim foto kötü çıkmış olabilir opuyorumnanaktan

güle güle kullan canım güzelmş bende aldım ama resim eklemeyi bilmiyorum eğer becerebilersem çeker eklerim

bekletiyormusun suda şampuanlamı yıkıyorsun olsun yine kapanmışsın ya

güle güle kullan canım güzelmş bende aldım ama resim eklemeyi bilmiyorum eğer becerebilersem çeker eklerim

sağol canım özelden yaz ben sana öğretirim mesajı
ben bekletmiyorum ve sabunla yıkıyorum canım
opuyorumnanaktan

bende geldimm kızlar... mrblar... lahana herkes burdamı bi yoklama al canım epey dağılmıştıkk... toplanalım şöyle bi güzelll:teytey:

bir başıyazmalıkız klasiği daha..guclubacismile. harikaaaa renkler bu resim yeter canım bencede hareketlendirmeye... çok güzel çünküüüboshayallersmile

Ay ne yorgunummmm mirmirmirmir

Hiç halim yok...Dökülüyorum yaaaa...

Resim yüklicektim f. makinası yok aman zati canımda sıkkın.:dilcikar:

Bu ara da yazmalı gece mavisi olmuşsun cicom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…