Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

amin tüm bekarlar için
kızlar tesirli bi kısmet duası bilen yokmu yahu okuyakkaydirigubbakcemile3

öncelikle selam kızlarr..du bide öpeyim opuyorumnanaktan

biricik , bende bi dua kitabı var. onlarda kısmet için okunması gereken dular var.teyzemde okumuştu..2 sene önce evlendi şimdi ikizleri var.şimdi hastayım,bakamıyorum yarından sonra fln söylerim canım.. ama herşeyin hayırlısı olsun. sabır bu işler için en hayırlısıdırkaydirigubbakcemile5

keyifler nasıl bakalım hihoyyyt

biricik yaa daha kac yasindasin dur hele ne bu telas ne bu celal ne bu siddet:sm_confused: :) dur bakalim kismetin acilinca elbette karsina cikar o bekledigin kisi.. a.samaaaaaaan bekarligini yasa canim yaa.. simdi gez gezmek istedigin yerleri.. zaten birine baglandiginda seni herseyden kisitlayacaktir lmaz: o bakimdan bu zamaninin degerini bil canim.. bak ben acele ediyormuyum... kaydirigubbakcemile3

gelsende bir gelmesende.........

şaka bi yana bunlar kısmet işi
bende de çok dua kitabı var cnm okuyorum Allahın izniyle zamanı gelince inşllh olur:Saruboceq:
bende bigün burda söz haberimi vermeyi çok isterim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

isteyen çoook ama gönlümün istediği yok...
senle ben çok farklıyız sen okuyosun ben ev kızıyım:hulya:
ben gençliğimi boş boş yaşamak istemiyorumsenağlama evimin hanımı olmak istiyorumhihoyyyt

canım ben 25 yaşındayım ama bende de söz nişan bişi yok daha.. bende isterim bi an önce sözüm olsun burda paylaşayım.ama inan hayırlısı ne zamansa olması daha iyi.dediğim gibi bu işler sabır işi..hayırlısını dile her zaman. Allah gönlüne göre birini çıkarır inş. karşına.cankızın dediği gibi şimdi ki zamanlarının kıymetini bil..evlenince sorumluluklar,kısıtlamalar,fedakarlıklar başlıyo..o zaman da ,keşke biraz daha geç evlenseydim dersin.. bu evlenen arkadaşlarımın HEPSıNıNsöylediği bir cümledir.

herkesin görüşü farklı tabiki kısıtlamalar olucak evlilikte tek başına değilsin...
inşllh seninde söz haberlerini duyarız en kısa zamanda cnm
bellimi olur belki yakın bi zamanda sözlendim derim sizlere ayy ALLAH mı söyletti ne:Saruboceq:

19 yasi ben cok kucuk buluyorum sahsen evlilik icin.. bence en ideal yas 21 :) kiz sende bos bos yasama akradaslarina git gez eglen alisveris yapp.. ohhh bugn carsiya gittim canim yine bi suru bisey almak istedi..:icecream: okulumun bitmesine 1 yil kaldi senle farkimiz kalmicak o zmaan..a.s bu arada ne tur evliligi dusunuyorsun? severek mi gorucumu? ben cok merak ederim bunlari:kedi:

inşallah cnım.. Allah söyletti tabi vereliniortak

bende evde kaldım diyom haaakaydirigubbakcemile3
para göndertde alışveriş yapam
ben görücü usulü düşünüyorum kısmet tabi görücü usulü dediysek sonuçta gördüğünü sevecen sevmeden aslaa:jeyyar:üniversiteyi okumicanmı

güle güle canım... inş. dilediğin dilediğin zamanda hayırlısıyla olur.. öpüyorumopuyorumnanaktan

iyidir pendiğe gittim geldim bu ne kriz ya hiç kimsecikler yok dışarıda :gitme:
bende kendime etek baktım ama inanırmısın kimse olmayınca insan gaza gelipte alışveriş yapası gelmiyor bende bişi almadan geldim:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…