Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

al işte bak ben koca bir zenginliğim ulennn daha ne istiyorsun :lepi:

nereli olduğunu çözemedim emme neysesempatiksalakcinni
avrupa yakasındayım cnm daha fazla yokaklinialirimsmile
yok cnm resimde büyük gözük müyosun da hani tahminen 25 lerdesindir diye düşündüm:içelim:

Anadolu yakasındayım ben..
Hmm boyumda uzun..Reelde sanırım ondan dolayı büyük zannediolar..Neyse nasıl olsa gelicez 25 li yaşlara eyvahedigeldismile

kaydirigubbakcemile3 tekrar hoşbulduk :)

Bu arada söylemeden geçemiycem bikaç yerde daha rastlamıştım nickine..İlk gördüğümde çok gülmüştüm..

gören herkes gülüyor zaten kimisi de tuhaf buluyor ama haklılar tuhafım braz kahretsin
:roflol::roflol:
napim sende tık yok ben edim bari dedimlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

heee doğru ben soğuk nevalemiyim neyim zaten çok az söylerim öyle güzel şeyleri nedense az ve öz olanı iidir de ondan galiba :roflol:

KKVİTRİN bölümüne koymuştum..Aynı anda online dik..Hatta ordan sen getirdin ya beni buralara..Nasıl görmessiiinnnnn kaydirigubbakcemile

ha tamam hatırladım ,ne yaparsın yaşlandım artık unutuyorum ,o kadar çok kişiyle uğraşıyorum ki arada oluyor bazen böyle unutmalar iimi
:roflol::roflol:

Güzel şeyleri az söylemenin nedeni, ewli olman..

Şöyleki: erkek milleti şımartılmaya gelemio,zamanla daha az güzel laf kullnmaya baslıosun..we bu eşinden sonra cevrenede bu sekilde yansıyo..çözmüşüm olayı dimi

:lepi:

yooo anlamamışsın ben kendimi bildim bileli böyleyim be ,doğuştan yani :roflol::roflol:

biricik ne koydun ben göremiyorum eklenti ekleden koy ya da albüme koy bir şey koyduysan burdan göremiyorum engelli

ne bu kedi ne yapıyor yawww merak ettim şimdi ..

neyse ben çıkıyorum ii akşamlar sabaha burda olun ulen yoklama yapacağım ona göre
:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…