Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ii dir senden naber bu arada kızlar dedin de ben de varmıyım :roflol::roflol::roflol:

:roflol:hahah deli varsin varsin :roflol:

mrb sultan ben iyiyim topicte asayişte berkemal.. sen nasılsın tatlım?kaydirigubbakcemile5

mrb kiz ay o nasil türkce cümleydi hahah :roflol: pek anlamadim desem ,
ben iyi olmaya calisiyorum canim, toparlanmaya calisiyorum, bu aralar hersey kötü gitsede.. :çok üzgünüm:

düzelir herşey merak etme resimlerdeki gibi artistlik yapıyorsan biraz zor da :roflol::roflol:

kız sen arada ceee yapıyonn.. sonra hopp diğer topice uçuyonn.ohaoldumsmile.

sultanım asayiş berkemal derken herkesler iyi olağanüstü bi durum yok anlamında dedimkaydirigubbakcemile3

ben hep burdayım ama kimse yok asıl sen uçuyorsun sen yazsan ben de yazarım kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

yaparim tabeeeeee :dilcikar:

yap yap böyle yapmaya devam edersen başına gelecekleri sen düşün artık :roflol::roflol:

allah seni ne yapmasın kızz... bende sevindiydim topicte robot tarafından öpülen ilk kişiyim diyeguclubacismile

kizlar schaferden ceyiz seti almstim onlar geldi, ay cok güzelleeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr :1shok:

ama artik ne icin kullancaksam.. :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…