Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

3 gün oldu konuşmuyoruz.. daha doğrusu ben elimi eteğimi çektim.. onun akşam çektiği mesaja bak "aşkım yemeğe oturuyoruz,aşk-ı memnu çok heyecanlı bu akşam" :mymeka: ne denir şimdi bu çocuğa Allah ını seven söylesin.. gerçi açtım ağzımı yumdum gözümü de.. neyse

ah papatya m.. ben ne haldeyim bil işte.. koyun can derdinde,kasap et derdinde... ben onu,ilişkimizi,sonumuzu düşünmekten 3 gündür kafayı yiyorum.o bana aşk-ı memnuyu anlatıyo yaa..

ah canlar benm ki nasıl bi kişilik bilmiyorum.. aşk-ı memnu koliği tek erkektir herhalde.. her perşembe dizi saatleri arası iptaldir..bugün aramız limoni,belki izlemez aşkım nete geliyorum konuşalım flana der diye bekliyodum,böyle bi mesajla karşılaştım..yuhhh artık yani yuhhh :mymeka: bu kadr olmaz

"koyun can derdinde,kasap et derdinde.. ben 3 ggündür ne haldeyim,neleri düşünüyorum,sen aşk-ı memnu derdindesin..sende hiç bişi değişmemiş belli. izle heyecanlıysa madem,naparsan yap, söyleme bari pişkin pişkin"dedim.
klava:

ay sinirden ne dediğini de unuttum delikafadulden .. yine abuk bişi uydurup söyledi de,:uhm: 3 gündür konuşmuyosun ,cevap vermiyosun.. bende ne diyeceğimi şaşırdım fln.. bide iyi olmuşmuş o sayede mesaj atmışmışım..

neyse canım. ben o işlemi daha sonra gerçekleştiririm klava:

siz nasılsınız canlarrr zemuszemus

ayyy şu sınavlardan ne çektim bende yıllarca.. hala çekiyorum ..nisanda benmkiler de boshayallersmile çalış canım çalış..

o topic i kaç kez gördüm ama hiç merak edipte bakmadım.. :uhm: bakayım bu ne şarkısıymış..

slm kızlar ben geldimmmm
BıRıCıK evet o resimde zayıftım doğum kilolarımın hepsi gitmişti inş bunlarda gidecekk
ZARıFE eeski resimlerime baktıkça iç geçiriyorum inş veririm bütün kilolarımı şu emzirme olayı bitincee

nasılsınız kızlar sizlerden bu gece özel dua istiyorummm
yarın tıp fakültesine gidecez kayınvaldemle
burak kayramı göstercem sadece çocuk cerrahına randevu alabildik göz doktoruna ve çocuk doktorunada göstermeyi denicez
artık kaç türlü film çevirirsek :))
inş gösterebiliriz yavrumuu iyileşemedi birtürlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…