Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bebiş istiyosun sanırım,inşallah olur...

inş. bakalım artık hapla korunuyordum bıraktım başka bir yönteme geçtik 4-5 ay sonra inş. çalışmalara başlayacağım kendim de çocuk gibiyim zaten bakalım nasıl olacak bu iş kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

28 yaşındayım yawww sırnaşık şey

bu arada nursena mrb biz tanışmışmıydık senle yha.. hiç hatırlamıyorumda kusura bakma.. hoşgeldin topice diyimm..

kız robot gördüm ... kapalı halin daha hoş ama söyliyim kuzum..

diyosunnn ..valla bu konu karışık herkes farklı fikirde ama açık halimi daha küçük sanıyorlar gerçi taş gibiyim taş varmıyım 28 yaww resimlerde sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

minyonum tabiki boyum 160 uzun mu ?

eskiden aşırı zayıftım ben çocuk reyonundan giyiniyordum evlenince kilo aldım bu kilo almış halim işte

yok yaşını felen göstermiyosun robot şanslın valla..aklinialirimsmile.

nursene istanbuldan canım ben.. çalışıyorum bir firmada sekreterlik yapıyoum bekarımboshayallersmile

yok yaşını felen göstermiyosun robot şanslın valla..aklinialirimsmile.

nursene istanbuldan canım ben.. çalışıyorum bir firmada sekreterlik yapıyoum bekarımboshayallersmile

teşekkür ederim yawww ii geldi zemuszemus

üniv. okudun mu istanbula ilk defa geçen yıl gelmiştim gezmek için güzel ama yaşamak asla lmaz:lmaz:

okudum bitti.. aöf okudum ama ben 4 yıllık işletme bitti..laf yok istanbulumuza.. bende istanbul dışında biyerde hayatta yapamam gibi geliyor robot..

nursena memnun oldum tanıştığımıza canım.. bebişinde sağlıkla huzurla büyüsün inşallah..

biliyorsundur belki topiği okuyorsan ben herşeye laf ederim sırnaşık şey:roflol::roflol:

yemişim istanbulu ankara daha ii düzenli istanbulda herşey sorun yawww sevemedim ben orayı gezmek için harika ama yaşamak çok zor insanı yoran bir şehir

4 yıl okuduğun işletmenin sana bi faydası oldumu...yani iş açısından yada başka yönden...
bende memnun oldum tanıştığımıza...

bencede istanbul zor bir şehir..alışanlar için vazgeçilmez tabi..ama bizim için herşey sorun ulaşım,yaşam herşey...gezmeye ok,yaşamaya hayır...

nursena mutfakrobotu talya tekrardan merhaba
gittim raporu aldım geldim perşembe gününe kadar gitmeyeceğim okulahihoyyyt

canım şuan çalıştığım işim okulumla hiç alakalı değil yani bu işte bir faydası olmadı ama olmıycak anlamınada gelmez..burası bir akraba vasıtasıyla torpille girdiğim diyelim bi yerkaydirigubbakcemile3 ablam mali müşavir mesela oda bu şekilde aöf okumuştu ilerde düşünebilirim bende ama şimdi rahatım yani.. ilerde kpss felan düşünüyorum o zaman faydası olucak yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…