Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

olsun üzülme ilerde eşin hiç şikayet etmezz :roflol:

ben evlenirken gelinliğimin altına giydiğim südyen kocaman sırf düzgün dursun diye içinde memişler gezinti yapıyolardı :roflol:
75 bile büyük geliyodu şimdi 95 benimkilerdee ama eşim şimdi daha memnun üzülmeye gerek yok
sadece her istediğin kıyafette güzel durmayabiliyor malesef

hgdin meryem ve on41
nasılsınızz?

meryem allah yardımcın olsunn

bu arada kaynanam eşofman altı bide gömlek yollamış bana çaşıdan alıp
gömleiğin düğmeleri kavuşmuyo eşofmanda oldu taytt delikafadulden

ben iyice şiştim sanırım tartıya bile çıkmıyomm

on41 yok ban falanda nickimi degistirem dedim :)

sampuanim oy ne güzel düsünüp almisya kaynanan yeter

teremim hayirdir cok mutluydun ne oldu :-/

canim ben aile uyusmamazligi görüs farkliliklari bunlar seni hayat boyu takip edecek seylerdir. hayirlisi neyse o olsun.

ya koptugu yerde birakacaksin yolun basindayken henüz yada kendini toparlayip bir ömür boyu mücadele etmeye karar kilacaksin.

hangisi agir basacak o iste asil mesele, cok zor durum canim, ama her zaman hayirlisi olsun dualarimiz seninle

Son düzenleme:

ah cnm yaaa evlilik zor hemde çok zor çok iyi düşün derim
hemen karar verme derim
sözlenmişin evlenmemişsin ki üzülme
tabi bide şuan sinirli ve sakin deilsin
sakin kafaryla düşün belkide önemsiz bişeydir
hakkında hayırlısı olsun

bencede sakin olmali öncebi

birde evli olan genc arkadaslarimizin fikirlerini almak lazim bir bekarlar azicik farkli gözle bakyioruz bazen. evliligi yasayan bilir tabi iki aylik olanlari demiyorum

offff canım benim yaa :teselli: maddiyat gerçekten büyük sorun..senin maddiyatla ilgili olan O sorunun sanırım bizde de var.. üzülme canım..hayırlısını dile. inş. herşey yoluna girer :teselli: az bi zaman değil tanışıklığınız,bu zamana kadar ki yaşadıklarınızı ölç tart. dilim varmıyo ama hayırsızsa geri kalsın,hayırlısıysa beri gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…