Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

çabuk anlat kız çıkıcam :eek:klava:

yarın k.k buluşması var .. kaş bıyık alıcam daha bilmiyorumkismile

msj atmış bu sabah fln benden cvp yok tabi serum vurdular hastanedym demiş bnde ndn dedim 2 3 saat cvp yok ...iiymsn dedim ..evt aşkm iim demiş...ndne serum vurdular dedim ..sen msj at diye öle dedim dedi...bnde yalndı yani dedim ve bida atmadım saat 3 ten berimi ne... o hala arıo msj atıo aama vermiycem cvp banane :dilcikar:

msj atmış bu sabah fln benden cvp yok tabi serum vurdular hastanedym demiş bnde ndn dedim 2 3 saat cvp yok ...iiymsn dedim ..evt aşkm iim demiş...ndne serum vurdular dedim ..sen msj at diye öle dedim dedi...bnde yalndı yani dedim ve bida atmadım saat 3 ten berimi ne... o hala arıo msj atıo aama vermiycem cvp banane :dilcikar:
kız ben dün sana ne dedim :eek:klava: çocuk askerde,gelince çektirirsin.. askerdeyken yapma valla bi arkadaşımın sevgilisi askerdeyken kendini vurdu sen biliyon mu :mymeka: cevap ver çocuğa,gelince burnundan getirmeni desteklerim o ayrı delikafadulden
gelemmi yardımaaa sırnaşık şey

gel kuzum gel ..biri beni yolsun :roflol:

neeeeeeeeeeeee vurdumu akannehir ...varya kalbim deli gibi attı kötü oldum:bbo:

tamm cnm yarın atyım hemn uyu şmdi bebeğim..:asigim:

ben mi yolcam hayatta yapamm kaydirigubbakcemile3

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarım.aklinialirimsmile...aaa ben bunları tw de görmüştüm Rabbim nelere kadir

neeeeeeeeeeeee vurdumu akannehir ...varya kalbim deli gibi attı kötü oldum:bbo:

tamm cnm yarın atyım hemn uyu şmdi bebeğim..:asigim:

ben mi yolcam hayatta yapamm kaydirigubbakcemile3
sana boşuna demiyom kız askerdeyken yapma diye :mymeka: yolun valla yolun
KIZLAR kanal dyi açın bi delikafadulden
ayy tövbe yarabbi akannehir yeni gördüm
işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarım.aklinialirimsmile...aaa ben bunları tw de görmüştüm Rabbim nelere kadir

hoşgeldin cnm.. vallaha öyle bilmiyorumkismile

canlar ben çıkayım.. inş. yarın bi aksilk olmazsa gidicem buluşmaya..zemuszemusterem im malum şahıs da gelirse bilemiyorum artık delikafadulden

gerçekten Allah ım sen ne büyüksün ne ilgnçlerdi ya :bbo:

On 41 im ii geceler cnm o malum şahısıda sonra öğrenirz artık :1rolleyes:

on41 sen war ya süppersin diom daha da bişi demiommm:umursamaz:

şampuan burakım nasıl oldu annesi:emir_bebek:

sultanım hoşgeldinnnnnzemuszemus

papatya sana askerdeyken yapma derim hem gelince burnundan getir:eek:lmaz:

X