Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

tşkler raziy iyiym sen nasılsın biz senle tanışmadık galiba.. fazla girmiyorsun sanırım topice denk gelmedik herhaldeaklinialirimsmile

tşkler raziy iyiym sen nasılsın biz senle tanışmadık galiba.. fazla girmiyorsun sanırım topice denk gelmedik herhaldeaklinialirimsmile

Evet canim tanismadik..bn bu aralar fazla giremedim topige aile sorunlarimiz vardi o yuzden:1no2:
Raziye ben memlun oldum tanistigimizi:1hug:

hoşgeldin raziye m.. iyiyzz seni sormalı :1hug:

Hosbuldum canim benimm..iyim bende cok sükürr..Sorunlar bitse daha iyi olucam insallahohaoldumsmile

Vermediler canim yaa babam illaki olmaz dedi..Oda gitti.Nikahlanmadan gelirse kabul ediyo ailem yoksa gelmesini istemiyorlar..
Bilmiyorum gelicekmi tabi aile rizasiyla olmasi cok güzel olurdu ama..Hayirlisi olsun insallahh:Saruboceq:

inş. canım.. ablan sana hiç mi hissettirmedi gideceğini? sen aklına girerdin hiç değilse,neyse inş. herşey tatlıya bağlanır..üzülme :1hug:

mrb kızlar ben geldimmm
on41 nasılsın cnm?
raziye mrb tanışmadık sanırım senle :)
ablan içinde hakkında hayırlısı diliyorumm.ALLAH yardımcısı olsun sizin ve ailenizin

hayırlı geceler canlarımm

Raziye cim geçmiş olsun mu denir ne denir bilmiorum inş herşey düzelir...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…