Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

zarife çok güzel evin döşenince çok daha güzel olcak eminim
neden gelinliğini evini göstermicen ?
eşarbında çok hoş

valla aklıma gelmedi değil evlenince tanışcam senleolumunekankayizsmile

zarife çok güzel evin döşenince çok daha güzel olcak eminim
neden gelinliğini evini göstermicen ?
eşarbında çok hoş

çünkü evlenince internet almıcam canım evime
tabi sonra fikrim değişebilir ama bi süre istemiyorum,kitap okumaya fln vaktim kalmıyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla aklıma gelmedi değil evlenince tanışcam senleolumunekankayizsmile

tanış benle bebek:jeyyar::jeyyar:
tilifon numaramı da veririmşakkıdışakkıdı

nan zarife eşarbına bayıldım eteğine gelince biraz etlenip butlanırsan süper olur

lülülülülülülülülülülülü
etlenip butlanamam canım
zayıf severim ben

inşallah tanırışıkolumunekankayizsmilekoçişlerle birbirimize misafirliğe gelirik

delikafaduldendelikafaduldenhakkaten hee
hiç hoşlanmıyorum böle internetten bul buluş fln güvenemem sapık fln çıkar neme lazım
ama böle dediğim her şeyi de yapıyorum kesin onu da yaparımlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ablam gene dalga geçicek benle
'ıyy utanmıyo msuun resim eklemeye
iyce azıttın sen'kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hımm Allah muvaffak etsin şekercim
ben çıkıyorum hiç halim yok nedense zaynep begümden banada nezle geçti sanırm kendinize cici bakın görüşürüss:gitme:

işyerindeyim öle her dakka zır diye giremiyorum.. tam iş bitti girem diyorum biri geliyorkötükedihüso neyse canım hayırlı olsun diyim sen zevkli hatunsun güzeldir mutlaka eşyaların.. güle güle oturun

işyerindeyim öle her dakka zır diye giremiyorum.. tam iş bitti girem diyorum biri geliyorkötükedihüso neyse canım hayırlı olsun diyim sen zevkli hatunsun güzeldir mutlaka eşyaların.. güle güle oturun

eklerim canım burda olduğun zaman yine:jeyyar:
şimdi sana eklicem başkaları sorcak toplanınnnhihoyyythihoyyyt

sapık mıyım nan ben :mymeka:bakalım eyüp sultanda buluşurukolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…