Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

selam şampuan
biricik neden korkuyorsunki tanısınlar ne olacak yanlış bir şey mi yapıyorsun buraya girmekle ya da kendini anlatmakla
ayrıca kendini anlatmayacaksan başkalarını da sorma ozaman hiç hoş bir şey değil bencekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bişeyler yazmıştım merak etiğim ama sanal da olsa kimseyi kızdırıp sonra helallik almaya çalışmak istemiyorumhihoyyythihoyyythihoyyyt
sildiiimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben ufak resim görmüştüm kimseye benzemiyodun ama benzetiyo olabilirler ben normalde seni tanımıyorum sonuçta
:hulya::hulya:

sen konuşulanları düzgün takip etmiyorsun anlaşılan o yüzden yanlış anlamışsın herşeyi

saçlara fön makyaj filan yapılmamış halim bu dedim bunda ne var bu illa işyerinde bunları yapacağım anlamına mı geliyor sadece makyajlı halimi benzetiyorlar deniz çakıra dedim anlamamışsın
diğeri de saçlarımı toplamak daha çok hoşuma gidiyor dedim ben orda nedeni ise dağıtmaya föne gerek duymadığımdandır zaten ama sen hepsini tam tersi anlamışsın

şeker dağıt dedi ben de fön gerek dedim zaten o şekilde olmaya ihtiyacım olsa fön çektiriyorum zaten derdim

ayrıca sen çok önyargılı birine benziyorsun anlaşılan hep kendi istediğin yönden bakmak istiyorsun sanırım
sana kızmadım neden kızayım ama başkalarını yargılamadan önce kendine baksan çok ii olur diye düşünüyorum sen de bu eleştirilerim yüzünden bana kızma üzgünüm ama gerçek bu

bir daha da lütfen ii okuyup anlamadan yorum yapma ben açık resmi koyarken de farketmeden koymuşum sadece arkadaşlarım görebiliyordu zaten 5-6 tane arkadaşım var o kadar göründüğünü farkedince kaldırdım zaten

deniz çakır çok hoşş valla benziyosan ne güzelll:kahve::kahve:

ha işte şöyle bu yeterli idi gerisini yorumları boşver kimsenin özeli kimseyi ilgilendirmez öyle değil mi
valla benzetiyorlar çok fazla
duruşlarım bakışlarım çok benziyormuş dudaklarım da saçlarım kızıldı önceden o haliyle iice benzetiyorlardı çok da severim keratayı :icecream:

vayyy be
amma değişmişim ben-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

eee niye kimse yok zaten son günlerimm:kahve::kahve:

geri adım atıp hizaya gelmeni beklemiyorum zaten sadece insanları eleştirmenden hoşlanmıyorum herkese ders verir gibi konuşuyorsun hiç hoş bir şey değil sürekli birilerini eleştirip ders vermeye çalışan insanlardan hiç hoşlanmam çünkü genelde ders vermeye çalışanlar aslında daha çok hata yapanlardır

selam şampuan
biricik neden korkuyorsunki tanısınlar ne olacak yanlış bir şey mi yapıyorsun buraya girmekle ya da kendini anlatmakla
ayrıca kendini anlatmayacaksan başkalarını da sorma ozaman hiç hoş bir şey değil bencekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

yanlış bişey yaptığımdan değil ama senin kadar rahat değilim en azındaneyvahedigeldismile
ben sorarım anlatırsın aanlatmassın o senin bilicen bişey sen sordun bende kısaca çekindiğimi söyledimkaydirigubbakcemile

yanlış bişey yaptığımdan değil ama senin kadar rahat değilim en azındaneyvahedigeldismile
ben sorarım anlatırsın aanlatmassın o senin bilicen bişey sen sordun bende kısaca çekindiğimi söyledimkaydirigubbakcemile

benden çekinme bebek:jeyyar:
açıl banakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:kahve::kahve::kahve:

benim gündemim çok farklı inan

kaba konuştuysam kusura bakma demiştim tanışsak daha farklı anlardın beni

işte bak kendin söylüyorsun beni tanısan farklı anlardın diye o zaman sen beni tanımadan neden bu şekilde konuşuyorsun söyler misin ben bu topicte birilerine takılıyorum ama kimseyi bu şekilde eleştirmiyorum dikkatini çektiyse çünkü tanımadığım insanlar hakkında eleştirme yapmam önce kendime bakarım

kusuruna bakmadım merak etme bin türlü insan tanıdım ben o yüzden rahatım

neden çekiniyorsun ben de onu anlamak istiyorum o yüzden sordum

işte bak kendin söylüyorsun beni tanısan farklı anlardın diye o zaman sen beni tanımadan neden bu şekilde konuşuyorsun söyler misin ben bu topicte birilerine takılıyorum ama kimseyi bu şekilde eleştirmiyorum dikkatini çektiyse çünkü tanımadığım insanlar hakkında eleştirme yapmam önce kendime bakarım

kusuruna bakmadım merak etme bin türlü insan tanıdım ben o yüzden rahatım
ben sana yazarım şimdi sen bana uzaaar gider çok gereksiz
ben üstüme vazife olmayan bişeyler söyledim afedersin
benden hoşlanma olsun bitsin
:hulya::hulya:

X