Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

zarife hoşgeldin sen koyacaktın sözde çeyizlerini falan ama ooo unuttun
Setrinisa hoşgeldin aramızaopuyorumnanaktan

mrb kızlar ben geldim kimsecikler yokk
ben burak kayramla uğraşıyorum kontrole gittik hastalığımız geçmedi şurubları tam manasıyla yutmadığından büyük ihitamlle
iğneye döndü doktor birde eve buhar makinesi verdi
içine ilaçları var sabah öğle akşam ilaçlı buhar veriyorum kuzuma
1 hafta böyle tedavsi inşallah atlatacaz bu bronşiti
o yüzden kk ya giriyom ama yazmaya fırsatım olmuyo çok huysuz hastalıktan dolayıı
içinizi kararttım bizden böle haberler malesef

sizler nasılsınızz?

selam kızlar bende bundan sonra buralıyım ne güzel topikmiş bura ya hoşuma gitti valla

:))))))))))
hoşgeldiiiiiiiiiiina.s.a.s.

zarife hoşgeldin sen koyacaktın sözde çeyizlerini falan ama ooo unuttun
Setrinisa hoşgeldin aramızaopuyorumnanaktan

unutmadım da özellikle resim çekmedim
öle telefonla bi kaç bişey var onlar da işe yaramaz başka resim iste ekleyem

Son düzenleme:
nolcak sımdı ben burayı daha once gormedım ama ya
nasıl kapatcam aradakı muhabbet farkını mafoldumben

setrinisa aydasu hoşgeldiniz cnm a.s. .aramıza yeni tesettürlülerin katılması çok güzel varlığımıızn ifadesi heğ çoğalallım inş :dance: diğer arkadşlarda selam olsun

bu arada bana pembe gözlük hediyeeden arkadaşlar ve sorunluusn doktora git diyen arkadaşlara cev ne kadar mutluyum anlatammam size gerçekten sorunlumuyum diyodum nie böyle diolar takıntı olmuştu üzülüyordum psikiyatriste gittim benden kendime dair olumlu olumsuz kötü iyi bütün özelliklerimi yazmamı istedi.tam 36 sayfa sürdü arkadaşlar.doktor 3 gün içinde beni geri çağırdı senin ilaçları değiştiriyorum sanan hasta biledemiyorum ufak tefek sorunların var bir insan kendini ancak bu kadar güzel anlatabilir dedi.teşhis diye sordum önemli bişeyin yok sadece biraz panik bozukluk varmış oda aile gibi çevreseletkenlerden dolayı .bide uyku apnesi.bi iki ilaç yazdı amma hafif ilaçlar paylaşmak istedim başınızı ağrıttıysam hakkınıız helal edin.amma önemli bi sorunumun olmmamsı süper moral oldu bana paylaşmak istedim.

..

slm kizlarvereliniortak

uzun zamandir ugrayamadim, uzun zaman dedigim de 2 gün kaydirigubbakcemile3

nasilsiniz baken görüsmeyeli, ayy bu baken de bana nerden yapistiysa:sinifsinif:

öslemisim siziiiiopuyorumnanaktan

:lepi:süper haberler bunlar sekerim:lepi:

ben zaten anlamistim biseyinin olmadigini yerimseniben

:lepi:süper haberler bunlar sekerim:lepi:

ben zaten anlamistim biseyinin olmadigini yerimseniben

tşk canım herkes üstüme üstüme gelince çok cidi bisorunum olduğunu düşünmüştüm :çok üzgünüm: doktor önmeli bişeyin yok bende ilk başta öylesanmıştımdedi amma hayır ben sanna hasta biledemiyorum dedi ciddimisiniz dedim :1shok: evt dedi sadece ailenin yetiştirme tarzı ile ilgili ufak problemlerin var onun dışında hiç bişeyin yok dedi .tşk cnm ayrıca :1hug:

..

hosbulduk canimopuyorumnanaktan

iyi iyi sevindim senin adina, öyle ufak tefek problermler her ailede var canim, hic bir aie dört dörtlük degil, merak etme hersey yoluna girer yeterki saglimizdan olmayalim dimi
yerimseniben

eee geliyorum gidiyorum ne bi resim ne bişeyalsanaalsanasmile

nerelerdesin giz sennnnnklava:

selam kızlar bende bundan sonra buralıyım ne güzel topikmiş bura ya hoşuma gitti valla

hosgeldin aramiza canimmmmmm Şeniz

canm cok cok gecmis olsun, üzme kendini gülüm :teselli: :gitme:

nolcak sımdı ben burayı daha once gormedım ama ya
nasıl kapatcam aradakı muhabbet farkını mafoldumben

bisi olmaz giz hemen aliriz aramiza merak etme, hosgeldin sendee Şeniz

canim cooooooookkkkkk sevindim senin adina Şeniz

..

slm kizlarvereliniortak

uzun zamandir ugrayamadim, uzun zaman dedigim de 2 gün kaydirigubbakcemile3

nasilsiniz baken görüsmeyeli, ayy bu baken de bana nerden yapistiysa:sinifsinif:

öslemisim siziiiiopuyorumnanaktan

nerelerdeydin giz seeeeeennn klava:
biz iyiz :asigim: hemde cok cok iyi allaha sükür :asigim:
sen nasilsin bakam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…