Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar yarın aşureli okuma olacak bizde.. anneme yardım etmem lazım. malzemeleri falan hazırlıyorum..duramıcam bu akşam..öpüyorum hepinizi.. şeker im sende derdin neyse sıkma canını..

on41 tabi okumadı bizim yazıları .güle güle cnm bende çıkıorm .derdim yoruldum artık bu bünye kaldırmıyo artık

canım emin ol ii okudum ama dediğim gb sende haklısın haksız demiorum ama kendini hayatındaki olumsuzluklara takmışsın olumlu yanlarını göremeiosun..mesela bak ben sadece sana bi fikir sölüorum ama ona bile bişi diyebiliosun sana tawsiyem bak bugünleri hatırla ve gerçekten kendini ii hissettiğinde de geçmişine kendine bak o zaman şu söylediklerim değer kazanıcak emin ol

inşlhh amma eskisi kadar azimli bi insan değilim yoruldum

on41 im erken paydos bu akşam:eek:klava: ama napalım okuma war Allah kabul etsin canım benm yardım et tabi anneciğinee:1hug:hadi kolay gelsin kuzumm..

şekerkız saanda ii geceler

hayatımda olumlu hiç bişe yokki anca yaşadığım için şükredebilirim onun dışlında hayatımda olumlu hiç bişe yok emin ol terem doktor banan bi yazıyla gel dedi yazım 12 sayfayı geçti olumlu ve olumsuzları yazdım ağırlık olumsuzda

X