Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

of bilmiyorum ki niye baş ağrım tuttu artık sınavlardan çok sıkıldım günde 2 3 tane oluyoruz gelsin artık şu tatilmafoldumben

moralim bozuk 12 tane mat yaptım tam denemede 43 dk mı aldım işlem hatası falan filan:çok üzgünüm:

of bilmiyorum ki niye baş ağrım tuttu artık sınavlardan çok sıkıldım günde 2 3 tane oluyoruz gelsin artık şu tatilmafoldumben

ayyy sormayin yaa sinav dönemi de basladin, ocak sinavlarla geciyor eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

birazdan yemek yeriz artık yemekten sonra uyurum belki biraz cnm.yarın yine 2 tene sınav hey Allahı m hiç çalışmak gelmiyor içimden

ben kaçayım kızlar biraz dinlenip çlaışmaya koyulalım çalışmayana ekmek yok :dance:
çok çalışmam lazım çok yoksa pdr yi unutmam lazım :çok üzgünüm:

birazdan yemek yeriz artık yemekten sonra uyurum belki biraz cnm.yarın yine 2 tene sınav hey Allahı m hiç çalışmak gelmiyor içimden

sorma sanat bnimde hiç içimden gelmio zorla çalışıyorum inanki . o önceki azim olsa neler yapmıştım şimdi yoruldum artık .yorgunum dinleyyeyim ibrahim tatlsdden :dance: :roflol:

güle güle sekerkız çalış cnm çalış.ben de seneye senin gibi olurum sınav telaşındaneyvahedigeldismile

yanlızımmıydı yoksa? :roflol:aman her neyse kafa kalmadı bizde hadi bye

şampuşum doğum günün kutlu olsun cnm,a.s.
daha nice sağlk ve mtluluk dolu doğm günleri göresin inş.Şeniz

roşum merhaba sen de boşnaksın galiba ben de öyleyim buluştuk bu topiktekaydirigubbakcemile3olumunekankayizsmile

mrb,evet boşnakım sanatçım,bayanssulusmile hemşoyuz demek,memnun oldum,bu topicte bikaç hemşom vaa galbaa,
nerenin göçmenisiniz de bakemolumunekankayizsmile

tek tek basaraaaaaktan
bade süzereeeekten
inci dizereeeekten
gel caaaanım gel amman

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…