Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yok yaa benimki cok caliskandir, babasida öyle, tembel olan annesi ve kizkardesleri
cok calisiyor isinin yani sira okuyor bazen cok kiziyorum ona cok calistigi icin

sende inada konusma yaa mafoldumben

sen iice tanımaya çalış evlilik farklı sevgililik çok farklı :1no2::1no2:

inş. ALLAH gönlüne göre verir

yok yaa benimki cok caliskandir, babasida öyle, tembel olan annesi ve kizkardesleri
cok calisiyor isinin yani sira okuyor bazen cok kiziyorum ona cok calistigi icin

sende inada konusma yaa mafoldumben

bu kadarda memleketinin erkeklerini kötüleyeni görmedim valla
yıldızım sen sıkma canını robot bu her halükarda gıcıııkkkkkaydirigubbakcemile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet, hem kisilikten kisilige de degisiyor ki, her karadenizli bir mi??? degil

benim karadenizlimin kisiligi süper Allah´tan opuyorumnanaktan

inadına konuşmuyorum sadece etrafımdakilerden tecrübelerimden tavsiye veriyorum kötümü yapıyorum kötü ise susuyorum senağlama

öyle tabi canım herkesin kendine göre kişiliği var ona bakarsan doğudada kuma getiren çok.
birazda şans meselesi inşllh evlenince değişmez cnmyerimseniben

mutlaka ki idir ben kötüdür anlamında söylemedim zaten sadece genç kızlar evlenmeden önce çok tecrübesiz olabiliyorlar biraz daha dikkatli olun anlamında söyledim etrafımda ağlaya ağlaya bana dert anlatmaya gelen o kadar çok insan oldu ki artık bu konularda iice tecrübe sahibi oldum ondan söylüyorum kulağınıza küpe olsun diye yawww nacizane bir fikir alt tarafı senağlama

inadına konuşmuyorum sadece etrafımdakilerden tecrübelerimden tavsiye veriyorum kötümü yapıyorum kötü ise susuyorum senağlama

yok canim

dogruluk payi vardir diye düsünüyorum, cünkü ilk arkadaslarima bahsettigimde ayni tepkiyi verdiler, anneme bahsettigimde dediki karadenizlilerden de iyi insan mi cikarmis
yok karadenizliler kadinlarini calistiri kendi yangelir yatar
yok capkinlar falan da filan da akannehir

yani hakli olabilirsin, ama benimki öyle degil diye düsünüyorum:bbo:

biz nisanli bile degiliz daha simdiden bana calisma diyor, evinde otur kendini gelistir okuluna konsantre ol filan diyor, ins bu evlenince degismez
ben simdiye kadar hic olumsuz yanini görmedim, umarim öyle devam eder:1closedeyes:

ona dedim ki köprüyü gecene kadar ayiya dayi misali beni kandirma sakin dedim :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…