Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

..

tesekkürler kizlar

bir sene önce aldim ve toplam 550 € yani yaklasik 1100 tl gibi

ama cok memnunum makinamdan, sony hic iyi dediler hep nikon ve canon tavsiye ettiler ama ben sony aldim

ve cok memnun kaldim, simdi de objektiv alicam fakat coook pahalilar yaaaaaa

:lepi:

şampuan al bendende okadar kızz bizimde var dandik bi makina markasını bilem hatırlamam.. hatunlar işi ticarete dökmüşş...çektiklerinizi bize satın kızlar:):)

hoşbulduk kızlar... ne şipşakçımışsınız hee.. kimin fotolarını çekiyonuz bakemCADIARZU

valla talyacim ben önüme geleni cekiyorum yerimseniben

ama fotomodel arasanız kızlar 40-42 beden balık etli hatun burdayımm hihoyyyt
fiyatta anlaşırız sorun etmeyin :teytey:

sampuanim sadece seni kabul etmeyiz bebisle gelirsen olur, sartimiz bu yerimseniben

sen 2 çocuk yaptında bu bedendesin...ben bırak çocuğu daha evlenmeden bu bedendeyim kııızzz :gitme:

bekarken 38 idim her çocukta 1 beden büyüdümm
düğün üstü stres oluyo insan zayıflarsın merak etme genelde öle oluyo :asigim:
ama ben düğün üstü kilo almışım gelinliğin belini açmışlardı :roflol:

kız yıllardır böyleyim ben.. alıyorum veremiyorum deliricem yahu..:gitme:doğurursam rahat bi 80 olurum ben
abartma 0n41´im :dilcikar:

inanmayin buna kizlar

fistik gibi bir hatundur kendisi
:jeyyar:

kızım göz yanılması o gözzz lmaz: mafoldumben

ay bu arada cmts buluştuk ya.. bitanemin annesi demiş ki, biraz kilo verse ileride doğum yapınca rahat eder demiş :gitme: söylemiyodu yanlış anlarım diye benimki ama zorla söylettim.. yanlış anlama ama iyiliğin için diyo deyip durdu.. ben belli etmedim ama içime dert oldu vallahi :gitme:
kadın bile bandırmalardan görüyo kilolu olduğumu,siz şuracıktan göremediniz kız

kızlar boşverin azcıkın et but iyidir:lepi:

kizlar ben tontis tontis biriyim :kedi:

gecenlerde sevdicegime dedim ki diyet filan yapiyorum

o da ne diye yapiyosun, gerek yok da falan da filan da lmaz:

yani erkekler azicik ele gelen seyleri seviyorlar yane
:jeyyar:

ama ben yinede diyet yapiyoruma.s

kız benmkiler ele geliyo,ekstradan taşıyo :roflol:

kız resim ekle bide ben göreyim ben anlarımm hadi yatmadan ekle bekliyom ben seni görmedim çünküü

aman canim onun dedigine ne bakiyorsun, simdiden kaynanalik taslamis sana, ben onun yanina gelirsem fena olurklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…