Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Slm kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr asagidan görüyorumki herkes burda
ben bikac gündür giremiyom cok yogundumm
napionuz iyimisiniz herke$ler ??? opuyorumnanaktan

h.g kız :1hug: valla bi kaç gündür hep ben seni soruom ha sölim yani :umursamaz:

vurma kız zaten başım ağrıo :dance: merak etmem ben anca çıkmaz ayın son çarşambasına süprüz yaparım :roflol:

kız sende var bişiler ama hadi hayırlısı klava::1hug:

sultan cım hoşgeldin datlum.. valla yokluğun farkediliyo opuyorumnanaktan

bende mi yok kız nolck öle kendimle dalga geçiom :roflol: beni zor everirsiniz dahah kazanacaz da da okul bitecekte mesleğe girecemde evlenecez de :roflol: nine olurum o zamana kadar bu topik te kimsecikler kalmaz o zamana

hb şeker kız sen neden tırlatıyon ki?

hgdi,nsultan

hsb gülümmm

h.g kız :1hug: valla bi kaç gündür hep ben seni soruom ha sölim yani :umursamaz:

hsb canim
öylemi sekerkizzz, saol valla , eskileri okumadim ama sen diyosan inanirim :1rolleyes: :roflol: Şeniz

hsb bebek Şeniz
valla buna sevindim ne yalan söylim :jeyyar:

on41 beeni görmedinmi yoooğsam görmemezliktenmi geldinn hee :roflol:
hgdin demedin bana :gitme:

oyyy canım benm.. gördüm tam yazıcaktım,şeker ime cevap veriyodum unuttum özür dilerim :kedi:

hoşgeldin sefalar getirdin şampuan ımbuyrunnnnnnnnn

bende mi yok kız nolck öle kendimle dalga geçiom :roflol: beni zor everirsiniz dahah kazanacaz da da okul bitecekte mesleğe girecemde evlenecez de :roflol: nine olurum o zamana kadar bu topik te kimsecikler kalmaz o zamana

canım bende öyle diyodum lise yıllarında.. ama bak okuduk,okulları bitirdim gerçi hala işsiziz ama kısmet herşey.. hiç değilse 30uma gelmeden evlenicem delikafadulden

hsb gülümmm

hsb canim
öylemi sekerkizzz, saol valla , eskileri okumadim ama sen diyosan inanirim :1rolleyes: :roflol: Şeniz

hsb bebek Şeniz
valla buna sevindim ne yalan söylim :jeyyar:

vala şahitler var sordum bi defa yalan olmasın :kedi:

canım bende öyle diyodum lise yıllarında.. ama bak okuduk,okulları bitirdim gerçi hala işsiziz ama kısmet herşey.. hiç değilse 30uma gelmeden evlenicem delikafadulden

iyi yapıon cnm siz torunlarınızı severken beni yenievlenio olurum artık :roflol:

yok be canım..daha neler.. günler çabuk geçiyo..karşına hiç ummadığın anda öyle biri çıkıyo ki sen bile olanlara şaşırıyosun.. inş. herşey gönlünce olur opuyorumnanaktan

yok be canım..daha neler.. günler çabuk geçiyo..karşına hiç ummadığın anda öyle biri çıkıyo ki sen bile olanlara şaşırıyosun.. inş. herşey gönlünce olur opuyorumnanaktan

saol cnm çok pimpirikliyim aslında o yüzden nine olabilirim :roflol:

ceket mangodan 19.90 tl rengi kahwerengi eteklerle düğünlerde giymek için aldım

buda mangoan fiyatı aynı etekler çok şeker oluo arkadan sırta doğru pile açılıo çok cici bi günde üstümde çekerim inşallah

buda siyah klasik ceket işte giymek için aldım kotonan fiyatı 19.90...

eteği viaport ataalrdan aldım 39 tl rengi acı kahve ama çok şık etek

bende bugün açık fotomu çektim feride çetine benziomuyum die saçlarımı da kesmiştimamma örtü bana yakışıo galiba açık hailmi beğenmedim şahsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…