Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kizlar

zarifenin resmi pek merak edilecek bi cinsten degil ben söylim

profiterölcüde tezgahin basinda nisanlisiyla arkadan cekilmis bir resim

ablasi cekmis

pek merak edilecek gibi degil yani
yerimseniben

ooo serpilimm süper kız hani sen kiloluyum diosun kırcam kafanı:eek:klava: maşallah ne güzel çift :nazar:olmuşsunuz öle..o açık foton da yakıo hani kırmızı ruj sexsi hatun seniii:asigim:

sekerin resimlerini gördüm, güzel cikmis, tombisse tombis canim bende tombisim kaydirigubbakcemile3

öyle deme kiz, ne istiyosun sekerimden, birak gezsin tozsun süslensin

simdi yapmayacak da yaslaninca mi yapacak, herseyin tadi gencken cikiyo
a.s

dimi cnm tşk edrm Şeniz amam derste çalışmam lazım :çok üzgünüm:

ooo serpilimm süper kız hani sen kiloluyum diosun kırcam kafanı:eek:klava: maşallah ne güzel çift :nazar:olmuşsunuz öle..o açık foton da yakıo hani kırmızı ruj sexsi hatun seniii:asigim:

:eek:klava:
dimi yaa birde kiloluyum diyor, sen kilolu görmemissin serpilcim

:1shok: kiz serpil o acik resimler de sen misin??

canım valla resim kıtlığından ne koyacağımı şaşırdım.. sus kızz ne seksisi :kedi: ..kızım benm üstüm ince alt taraf aldı başını gidiyo.. en berbat fizikte bu zaten..mafoldumben
:eek:klava:
dimi yaa birde kiloluyum diyor, sen kilolu görmemissin serpilcim

:1shok: kiz serpil o acik resimler de sen misin??

evet cnm benm :jeyyar: ah siz bide canlı görün beni..kim kilolu kim değil anlarız mafoldumben

kaçak nerdesin sen:eek:klava:

kafamçokkarıştı ne vuruyon len kafam döndüüü:))))))))))) aman napıyım bacım yaaaa, mutfak dolapları söküldü, yarında tesısat falan cekılecek, eper bı iş var anlayacağın. ufacık bı delık delınse ev komple toz oluyor, düşünkü koca mutfak akannehirakannehir

hoşgeldin patricia m bende yazdım.. sağol kaçak gelin2 (kaçakgelin1(terem:jeyyar:)delikafadulden

hoşgeldin patricia m bende yazdım.. sağol kaçak gelin2 (kaçakgelin1(terem:jeyyar:)delikafadulden

ben koçak gelin(koçak gold) heuheuheuheuehueheuehe yıne tüm iğrençlığımle burdayım heuehuehukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

slm kızlar eskileri okuodm opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile2

eee nevar ne yok kızlar yokmu alışverıs yapan falan? terem kız sen almışsındır yıne kaşla göz arasında bişeyler dökül bakalım:))

on 41 cnm takvimin çok hoş olmş bayıldım sizde çok yakışıonz amma açık resimlerin nerde ben göremedim

X