Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sekerkiz tunigin ve esarbin cok hos fakat altini hic yakistiramadim acik konusayim simdi.. ustu mekke alti paris olmus tesetturede hic ama hic uygun degildir

canım bugün annemle bi yere gidecektik ev gezmesi dönüşte çektim orda bayanlar arası eşarpsızdım o yüzden öyleydi normalde örtülüyken pantolonla giyiniyorum dışarda zaten asla böyle çıkmam tşk ederim ayrıca opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
ben geldimm a.s.
şekerkız çok şekersin valla opuyorumnanaktan
elbisenin altına pantalon gyiyonmu :uhm: ben elbise veya tunik tarzı şeylerin altına pantalon giyerim bacaklar belli olmasın diyee :1hug:

canım aslında elbise zaten o annemle ev gezmesi ne gittik bayanlar arası yerde eeşarbımı açıyom içerde o yüzden pantolon giymemiştim fotoyu dönüşte çektim eşarbım vardı ama pantolon giyemedim.normalde pantolon giyiyorum bayramda giyindim mesela bunu pantolonla. ayrıca tşkrler:kedi: opuyorumnanaktan

şekerkız çok şekersün emmee elbisenin altına o çorap hiç gitmemiş daha doğrusu o elbise tesettüre uymamış belki pantolon giysen biraz beğenirdim ama bu out:sinifsinif:

şekerkız çok şekersün emmee elbisenin altına o çorap hiç gitmemiş daha doğrusu o elbise tesettüre uymamış belki pantolon giysen biraz beğenirdim ama bu out:sinifsinif:

kız dedik ya gezmeden dönünce çektim orda eşarbımı açmıştım bayanlar arası :dance: o yüzden pantolon giymemiştim.fotoğraf çekincede üşendim giymeye:dance: tşk ayrıca biricik sende tatlı oluyon arada bazen gıcıksın ama:dance: opuyorumnanaktan

canım bugün annemle bi yere gidecektik ev gezmesi dönüşte çektim orda bayanlar arası eşarpsızdım o yüzden öyleydi normalde örtülüyken pantolonla giyiniyorum dışarda zaten asla böyle çıkmam tşk ederim ayrıca opuyorumnanaktan

cnm anladimda bari buraya koymadan bisey giyinseydin cunku emin ol burasida o kadar guvenilecek yer degil.. sonra turbanlilarla boyle dalga gecerler.. resimler calinip baska sitelerde yayinlaniyor o bakimdan dedim.. yinede sen bilirsin

şeker immmm.. boşuna bu nick senin değilmiş.. çok tatlısın maşallah tututututuu :nazar: tuuu delikafadulden

güle güle giy tatlım.

şeker yüzün çok hoş canımm..ama arkadaşlara katılıyorum biz durumu anlarızda . kötü niyetliler çok malesef:KK43::KK43::KK43: bu arada yaşını göstermiyorsun hiç ama hiçç

cnm anladimda bari buraya koymadan bisey giyinseydin cunku emin ol burasida o kadar guvenilecek yer degil.. sonra turbanlilarla boyle dalga gecerler.. resimler calinip baska sitelerde yayinlaniyor o bakimdan dedim.. yinede sen bilirsin

siliom kız üşendim pantolon giymeye:roflol:

şeker yüzün çok hoş canımm..ama arkadaşlara katılıyorum biz durumu anlarızda . kötü niyetliler çok malesef:KK43::KK43::KK43: bu arada yaşını göstermiyorsun hiç ama hiçç

tşk cnm minyon tipliyim acık bakma kilo aldım biraz:çok üzgünüm:

sildim zati biliyorum geçici koymuştm opuyorumnanaktan

yüzünü karalayıver gitsin cnm.. bende şimdi takvimi yayınlıcam yarın.. yüzlerimizle uğraşıyorum delikafadulden yüzsüz biz olacak

X