Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

saolasın,cnm da,şu durumda zor,eşim fabrika işçisidi mekanik bölümünde,
son 5 yılı sendikacı olarak geçirmşti,şimdilk belli bi meslek yok
anlıcaan:sinifsinif:
araştırma halindeyiz,hayırlısı allahtan diyoruz:Saruboceq:

canım allah yardımcınız olsun benım kocısın fabrıkada kapanıyor 3. ayda ne poh yıcez bızde bılmıyoruz. allahtan kıra yok yoksa ıyıcene kullum olurduk.

aa bak oldumu şimcik öğren öğren=) merkezde nerdesin kız bizimkiler şeker mah. tarafında erenler fln bide yıldız mah. dehihoyyyt

yavruşum bütün sülalem boşnak ama kimse konuşmuyo,büyükler olmayınca,gelişmemiş pek,
çok yakınlarmış sizinkiler bizede, biz daha merkez cnm,çarşıya 15 dk yürüme falan,fazla açmiim adresimi burda dimee:eek:lmaz:yerimseniben

leeennnnnnn boşnaktopikine cevirdizz burayı:eek:klava::hulya::hulya::hulya::hulya:
ne laa nettik kii,kıskanma bak senide boşnak yaparız haakaydirigubbakcemile
canım allah yardımcınız olsun benım kocısın fabrıkada kapanıyor 3. ayda ne poh yıcez bızde bılmıyoruz. allahtan kıra yok yoksa ıyıcene kullum olurduk.

aamin cnm saolasın,allah vericek bi kolaylığını inş.hepimiz için:Saruboceq:

sus kız hemşomu buldum da konuşayım azcıkınnn:teytey:

hadı gonus gız hadı. bende bu arada şu ayazı ıtekleyıp helaya gıdeyım yoksa burda durumlar cok kotu olacak. kız resımlerı koysana benı catlatmadan bu arada ben bu gun marks spencer e gıttım anam trenc kot ordada bulamadımmafoldumben

yok kuşum annem oralı benm dolasıyla bütün sülale o tarafta anane dayı teyze bide düğün wardı kuruçeşmede ohhhhh=))

novipazardanız canım biz TUTİC lerden.sen kimlerdensin:dance:

tutik senııııııııııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

iyi geceler kızlar ders var erken kalkmamız lazım fazla takılıom bura hep siizn yüzünüzden he kaydirigubbakcemile:roflol: opuyorumnanaktan hadi bys görüşürüz kızlar

geçenlerde kayınvaldeme giderken çektim kendimi
tam çıkcaktım kapıdan, çocuklar uyuya kaldı bende çektim ölesine yani :))

pic0014b.jpg

yok kuşum annem oralı benm dolasıyla bütün sülale o tarafta anane dayı teyze bide düğün wardı kuruçeşmede ohhhhh=))

novipazardanız canım biz TUTİC lerden.sen kimlerdensin:dance:
kuruçeşmeden boşnak arkadaşlarımız var eşimle,CADIARZU
cnm benim anne ve babamın büyükleri saraybosnadan göç etmş,kimlerdeniz hiç bilmem,ama çok merak ederim:sinifsinif:

X