Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben artık babamın evinde yaşadım yete diyorum
evlenmek istiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

amaaankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ablamın üyeliği napimkötükedihüso

ablan vurur seni vallakötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

hiçkesim öyle diyosun ama evlilik programlarına 50 60 yaşında hiç evlenmemişler geliyo:roflol:

kız robot gel bak teyzemlerde ne yedim anlatım çiğköfte yedik hemde ben yoğurdum :dance:

ablan vurur seni vallakötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

hiçkesim öyle diyosun ama evlilik programlarına 50 60 yaşında hiç evlenmemişler geliyo:roflol:

kaydirigubbakcemile3 onlar armudun sapı üüzümün çöpü deyip , kimseyi beğenmeyip evde kalanlar kaydirigubbakcemile3

kız robot gel bak teyzemlerde ne yedim anlatım çiğköfte yedik hemde ben yoğurdum :dance:

sen yaptıysan yemem ,teyzen yapsaydı olurdu ama kaydirigubbakcemile

ben çıkıyorum i akşamlar yarın sabaha hesabını alırım senin ,beni akşam ii bi çekiştir topicte sabaha bakacağım ii çekiştirdiysen aferin diyeceğim ona göre a.s

merak etme çekiştiriorm seni sen takip etmiyosan ben napim :roflol:

iyi akşamlar hadi gıcık hanım :dance: çiğ köftemde big üzel olmuştuki :dance:

hiç-kescanım ben çıkıyorum inşallah gene karşılaşırızz gelirsin de ben evlenmedenopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

diğer arkadaşlar hepinize iyi sohbetler,hayırlı geceler

hiç-kescanım ben çıkıyorum inşallah gene karşılaşırızz gelirsin de ben evlenmedenopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tşk cnm iyi akşamlar düğüne davetlimiyiz :dance:

ben de annemin evinde karnımı doyurup kendi evime uçuşa geçiyorummm birazdan , inş görüşürüzzzzzz bebekkkk opuyorumnanaktan
iyi sohbetler arkadaşlarrr :lepi:

kaydirigubbakcemile3 onlar armudun sapı üüzümün çöpü deyip , kimseyi beğenmeyip evde kalanlar kaydirigubbakcemile3

aynen katılıyorumkaydirigubbakcemile5

diyo kii
ben çok korkuyorum evde kalıp da 50yaşında izdivaça katılcam diye:roflol::roflol:

hadi nan bak sen burda görcen benim evlendiğim günü:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…