Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

gıcık 3 nolcak:dilcikar: biri robotmudur nedir o diğeri kardeşim sende gıcık 3 oldun:roflol:

bana küçük diyen sendin doğru da yani sizden küçüğümkaydirigubbakcemile3 tamam sen de maaşallah gençsin yaşıt sayılırız=) abla demiyeyim bari:ecrin_bebek:delikafadulden

gündüzde motfok robotumudur nedir ogıcıkşey açıo topiği artık:sm_cool:akşamkileri okuyorum ama sen kapamışsın topiği:dance:

bana küçük diyen sendin doğru da yani sizden küçüğümkaydirigubbakcemile3 tamam sen de maaşallah gençsin yaşıt sayılırız=) abla demiyeyim bari:ecrin_bebek:delikafadulden

ebni gören 19 yaşında sanıo ne farkeder en fazla bi yaş büyüğüm senden:sm_cool:

ebni gören 19 yaşında sanıo ne farkeder en fazla bi yaş büyüğüm senden:sm_cool:

tabi cnm öyle ama yaşından küçük gösteriyorsun.bana da açıkken küçük gösteriyorsun diyorlar ama bi mevlütte teyzenin biri kızım evli misin çocuğun var mı demişti. eşarp bayağı yaş katıyor galiba banadelikafadulden

eşarp biraz büyük gösterio artı kilo zayıfken daha küçük görünüodm ben zemuszemus.şaka yapıom istediğini söle amam umumi yerde çaktırma :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…