Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ii geceler şekerler bende çıkarım şimdi sabah erken kalkıcam yolcudur abbas..buralar size emanet..kendinize çok ii bakın şekerlerim öptümm hepiniziopuyorumnanaktan

selam hatunlar
bugun ben cok ama cok mutluyum.
hayatimin en guzel gunu bugun.
sonunda askimla bizde bebis yapmaya karar verdik.
insallah rabbim banada minicik bir melek gonderir.
dua edin.
hepinizi cok opuyorum.
hayirli gunler.

selam hatunlar
bugun ben cok ama cok mutluyum.
hayatimin en guzel gunu bugun.
sonunda askimla bizde bebis yapmaya karar verdik.
insallah rabbim banada minicik bir melek gonderir.
dua edin.
hepinizi cok opuyorum.
hayirli gunler.

herkse selamlar çok sevindim senin adına ne güzel ben senden çok heyecanlandım şimdi ALLAN nasip ederse ben de 2010 yılı içinde hamile kalmayı düşünüyorum inş.
ALLAH herkse sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin

yaa o kadar dedin başımın etini yedinkaydirigubbakcemile değiştirek dedim bari bana benziyo sanki bu hatun sence

yuh bumu bana benziyo kel alaka açık resmimi koyardım ama ayıp olur neyyyyseee bu arada parlakın remsine ne oldu gördünmü nasıl bir hatun azıcık çekiştirelim :)

:dance:
yuh bumu bana benziyo kel alaka açık resmimi koyardım ama ayıp olur neyyyyseee bu arada parlakın remsine ne oldu gördünmü nasıl bir hatun azıcık çekiştirelim :)

sana demedim ya bana dedim.hemende herşeyi üstünae alıo niyeki hem güzel bi kız ben çok seviyorum esmer ama güzel

yok ya dün başım ağrıyodu:çok üzgünüm: görmedim parlakın resmini akşam pek giremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…