Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

miniş merhaba tatlım resmini göremedim ben. ortaokulda kapalı arkadaşlarım vardı şimdi görüyorum bir çoğu açılmış. tabi kimseyi yargılamıyorum sonuçta tercih meselesi ama acaba erken yaşta kapananlar sonradan karar değiştirip açılıyorlar mı ki. yanlış anlamayın kötü bi niyetle söylemiyorum ama benim arkadaşlarımda gördüklerim bunlar

Kendi adıma konuşayım sadece anlık bir nefsime uymam
Zaten ne baskıyla kapandım nede ailem çok dindar insanlar...
Ama ben o tesettürde ki tadı aldım o yüsden pişman oldum ve tekrar kapanmak istiyorum..

Resmide ekliyorum birazdan

miniscigim bence gayet basarili örtmüssün, gayet güzel, neresini begenmedinkii ?? opuyorumnanaktan

sanatcigim ben kapandigimda 9 yasindaydim, baskiyla felanda kapanmadim, ve hala kapaliyim.
bence tam aksine daha erken kapananlar acilmiyor diye düsünüyorum, bilmem gerci belli olmaz bu isler, insanin icinde olmali

9 yaşında mı.bayağı erken kapanmışsın cnm.o yaşta muhakkak birileri yardım etmiştir giyimine başörtüne.geçen bir kızı gördüm kapalıydı küçüktü de 10 11 yaşlarında başörtüsünü bağlayamamış, düzgün dursun die film koymuş o dışarıya çıkmış örtünün dışına.erken yaşta kapananlara yardımcı olunması gerek diye düşünüyorum.

başörtüyü sabitleyemiyorum sürekli bi yeri kayıyor... çokta inelemek istemiyorumm

slm kizlar

sekerim - bosver sen oku okumanin yasi yok, besikten mezara kadar...

biricigim - bluzun cok hos, güle güle kullan canim...yerimseniben

minis - cok sekersin masallah...

Kizlaaaar kinaya gidiyorum gelmek isteyen var miiii????

:teytey: :dance: :teytey::dance:

evet canim erkendi bayagi, iste nekadar olursa, annemde cok olmamisti kapanali, pek yardim edenim yoktu acikcasi.
iste yamuk yumuk bagliyordum, arada bi unutuyordum basörtü örtmeyi, sabah okula acele gitmekten kaydirigubbakcemile3 ama babam hep hosgörüyordu cünkü zaten cok kücüktüm, akilbalide olmamistim daha, alismam icin kapanmistim iste, yinede hic pisman degilim, hep iyki kapanmisim diyordum, simdi kapanmak istesem cokk zorlanirdim emiinimmm fisfisfis

başörtüyü sabitleyemiyorum sürekli bi yeri kayıyor... çokta inelemek istemiyorumm

valla bacim onun caresi yok, ben 5 tane igne kullaniyorum her yanindan :roflol: mecbur yoksa kayiyor bende cok rahatsiz oluyorum kayinca :1no2:

slm kizlarr evde internetim yok giremiyorum yaa..Pazartesiye insallah acilirr:gitme:

ayy canim ya insallah internetin olur, hakkatten ya bayagdir yoksun napion iyimisin ? :1hug:

ay ben hemen gelirimmmmm, ama döktürcez bak oturmak yok :sm_cool: zemuszemus

ben bi kahve yapayım annemle karşılıklı içelim gelmek isteyen varsa buyrunzemuszemus iyi akşamlar hepinize

kahveyi pek sevmem ama hatrina gelirim gülümmm :lepi: :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…