Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

evet bende aynen..hamam takımı almıştım.kayınvaledemde bitane verdi.cok fazla misafir gelmiyo ama,belli olmaz bulunmalı dimi ama..

tabi canım..
benim gelenim çok ..
o yüzden almıştım ama yine de olmalı bence ..
misafire kendi bornozumuz verilmez

tiamo diçer çok cicisiniz kızlar..kaydirigubbakcemile5

zarife
gelinliğin çok hoş..

ama bu tür üstü açık modellerde kapatılınca model bozuluyor inşAllah seninki öyle olmaz canım

aynı beeen birden hiçbişey beğenemem en az 1 hafta düşünmem lazım bi tabak aldım içim ısınana kadar 2 ay geçtiii muhahaaadelikafadulden:sm_cool:

aha benm gb bi şizo buldum süpper..kız ya bunun çareside yok sözlüm benden neler çekio bi mobilya için benle nerelere geldi sakaryaya bilem gittik düşün ve ben hala karar wermedim..bayram alışwer,işim muhakkak 10 gün sürer:teytey:

sen benden fazlasın senin hastalık ilerlemişsırnaşık şeyben daha başlangıçtayım ilerde nolur bilemem hastalık durumusenağlamaama cidden sevemiyorum birden delimiyim neyimm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hayırlı akşamlar bayanlar ben de geldim opuyorumnanaktan.......

Tiamocum..maşallah çok hoş görünüosun.

Dicerrrcm sen de öle çok hoşsun

walla biricik ben böleyim annemde böledir benm ondn geçti galibaa ahh ahh hiç iyi bişi almıom ki nerde takıntı war bende:gitme:

selam kizlar noruyonuz baalim :)

Tiamo ilk resimdeki esarbin bendede var actiondan aldin sanirim kaydirigubbakcemile3 2.ci resimdeki esarbinda cok hosmus

dicerr sende cok hos olmussun caniim a.s.

hayırlı akşamlar bayanlar ben de geldim opuyorumnanaktan.......

Tiamocum..maşallah çok hoş görünüosun.

Dicerrrcm sen de öle çok hoşsun

Sagol canim

selam kizlar noruyonuz baalim :)

Tiamo ilk resimdeki esarbin bendede var actiondan aldin sanirim kaydirigubbakcemile3 2.ci resimdeki esarbinda cok hosmus

dicerr sende cok hos olmussun caniim a.s.

Evet cankiz dogru bildin. Yasasin action!

başıyazmalım sensin komşum başka yok ki

kaydirigubbakcemile3

canım ben şirinevlerden almıştım gelinliğimi..

ama herkes çok beğendi..

bekarken bakırköyde oturuyordum..

biraz uzak kalır sana ama yolun düşerse tarif ederim canım..

kızlar ben kaçar yine dolaşmaya gidiom =)) gece kuşu olarak burda olucam inşallah

ohh benim içinde akerde eşarp bak canım zemuszemus

kızlar ya çeyiznzde ne aldınız tencere takımı ve yemek takımı marka olarak aklım çok karışık ya kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…