Tesettür/Deniz/Balayi

IstanbulDream

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
242
17
Mrb arkadaslar..

özel plajli yani tesettürlü bayanlarin esiyle beraber tek denize girebilecegi bi otel var mi türkiyede? ben hic duymadim ama belki duyan vardir diye burdan bi sormak istedim :44:
Maldivler en uygun yer diye düsünüyorum ama orasi simdilik mümkün degil bizim icin..

Sanırım aradığın gibi bi yer yok...:KK50:
Dindar otellere gidersen bayan erkek ayrı girilen yerler var evet..
Ama başbaşa girilecek yer yapamazlar nasıl olacak ki..:44:
Sıradan bi otele gidip herkesle beraber girmek zorunda kalıyoruz işte...
Bulursan buraya yaz olmaz mı:KK34:
Biz de bilgilenmiş oluruz..
Maldivlerçok güzel sakin sessiz rahat olur ama bira pahalı biz de bakmıştık..

Son düzenleme:
Sanırım aradığın gibi bi yer yok...:KK50:
Dindar otellere gidersen bayan erkek ayrı girilen yerler var evet..
Ama başbaşa girilecek yer yapamazlar nasıl olacak ki..:44:
Sıradan bi otele gidip herkesle beraber girmek zorunda kalıyoruz işte...
Bulursan buraya yaz olmaz mı:KK34:
Biz de bilgilenmiş oluruz..
Maldivlerçok güzel sakin sessiz rahat olur ama bira pahalı biz de bakmıştık..

Havuzlu villalara bakiyorum netten.. buda bi alternatif güzel yerler var ama deniz gibii olamaz tabi :KK50:

Mrb arkadaslar..

özel plajli yani tesettürlü bayanlarin esiyle beraber tek denize girebilecegi bi otel var mi türkiyede? ben hic duymadim ama belki duyan vardir diye burdan bi sormak istedim :44:
Maldivler en uygun yer diye düsünüyorum ama orasi simdilik mümkün degil bizim icin..

ben tesettürlü değilim ama açık otellerde de rahat edemiyorum, mahremiyete önem veriyorum, internette saray suite diye bir otel buldum. ailecek denize girilebileceğini yazıyor sitesinde, giden var mıdır ki? nasıl bir yer acaba?

ben tesettürlü değilim ama açık otellerde de rahat edemiyorum, mahremiyete önem veriyorum, internette saray suite diye bir otel buldum. ailecek denize girilebileceğini yazıyor sitesinde, giden var mıdır ki? nasıl bir yer acaba?

bende tesettürlü dglm ama dikkat ediyorum yinede.. bende baktimda otele gercekten öyle yaziyor :26: merak ettim simdi cidden öyle mi

Kizlar ben daha pazartesi gunu geldim
Sahhh innn paradise diye tatil koyu tesetturlulee icin mukemmel sahil karma sahil eslerle girebiliyorsunuz
Sahil otele ait bayanlar hasemali olmak zorunda
Eger havuz isterseniz kadin erkek ayri
Herkese tavsiye ederim

Kizlar ben daha pazartesi gunu geldim
Sahhh innn paradise diye tatil koyu tesetturlulee icin mukemmel sahil karma sahil eslerle girebiliyorsunuz
Sahil otele ait bayanlar hasemali olmak zorunda
Eger havuz isterseniz kadin erkek ayri
Herkese tavsiye ederim

nasıl bi otel şahh in paradise? kaç gün kaldınız hangi hizmetleri aldınız ne kadar ödediniz acaba?

kızlar ben de balayında eşimin yanında bikiniyle güneşlenmek istediğimden villa düşünüyorum ama var mı önerebileceğiniz siteler ben villasepetinden baktım biraz ama karar veremedim henüz:KK43:

kızlar ben de balayında eşimin yanında bikiniyle güneşlenmek istediğimden villa düşünüyorum ama var mı önerebileceğiniz siteler ben villasepetinden baktım biraz ama karar veremedim henüz:KK43:

saklıköyevleri antalyada , özel havuz, herşey dahil ,ücretsiz turlar üstelik havuzları çevreden görünmüyor. daha ne..

yaa kızlar peki bera alanya nasıl bilen giden varmı. plajı karma mı .ben bulamıyorum ve karar veremiyorum cıldırcam :)

X