tesaduf

Y

yildiz06

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yildiz06
benı bı sıteden bulmus uygunsun dıye ısaretlemıs bende gordum cok hos bırı ve bende uygunsun dıye onu ısaretledım aradan bı kac gun gectı ordan bıkac basıt sekılde mesajlastık sonra arkadas lısteme ekledım onun ıstegıyle sonra yıne uzun bı sessızlık bıgun bana o sıteden bı mesaj geldı actım o cok heyecenlanmıstım nasılsın fılan ıs guc nerden yazdı bıraz ole yazıstık cıkmam gerek deyıp cıktı bende resmını ıyıce ınceledım bırıne benzıyodu ama kımee evet bulmustum calıstıgım yere yenı baslayan cocuktu o hemen yazdım calıstıgım yerde konusuyoruz merhaba merhaba o kadar ılerısı yok yanı ama bırbırımızden habersız.ertesı gun mesajıma cevap yazmıs hatırladım tamam msnıverde ekleyım dedı sonra msnde yazısmaya basladık aslında konyadaydı ve 10 aylıgına ankaraya ıs ıcın gelmıstı bu tesaduf ıkımızıde sasırtmıstı telefonumu fılan ıstedı o gece cok guzeldı konustuk telefonda ertesı gun bulusmak ıcın karar verdık ertesı gun bulustuk ruya gıbıydı sankı
sonra bana aska sevgıye ınanmadıgını onda bole bı duygunun olamayacagını soledı ve benden sadece hoslndıgını ıstersem onunla sadace bırbırımızı mutlu etmek ıcın bırlıkte olabılecegımızı soledı.basımdan asagı kaynar sular dokuldu butun hayallerım yıkıldı ona gore ıkılı ılıskıler bırbırını mutlu etmek demekmıs amacı neydı bana yaklasmasında bılmıyorum ama ben ondan suan uzak durmaya calısıyorum olmuyo galıba hoslandım bu buyuk tesaduf bagladı ona ne yapmam gerekıyo bılmıyorum benı uzmek ıstemedıgını soluyo hayatımı kafamı karıstırdı.aynı yerde olmamız benı dahada kotu yapıyo
ben ne yapacagımı nasıl davranacagımı bılemıyorum sız ne dusunuyosunuz?

• Konu Sahibi yildiz06
zorla guzellik olmaz canim. kizginsin yada saskinsin ama bak henuz birseyler baslamadan en azindan basindan sana dusuncelerini soylemis. ve açikça da konusmus.
uzak durmaya çalis bence.
senin için en iyisi
optum

• Konu Sahibi yildiz06
ıyı ama o zaman neden bana hoslandıgını dıgerlerınden farklı oldugumu ıstersem bıseylerın olabılecegını ama adının sevgı ask olamayacagını soledı aynı yerdeyız nasıl uzak durmam gerekıyo onuda bılmıyorum ama kafam cok karısık

• Konu Sahibi yildiz06
açik açik sana birbirimizi mutlu edebilmek için beraber olabiliriz ama ben sevgiye aska inanmiyorum demis. belki de gerçekten niyeti kotu degil.

soylede yapabilirsin. peki kabul o zaman sadece dostça selam kelam madem ayni yerde çalisiyorsunuz, biraz zamana birak bakalim neler olacak, belki de zamanla birseyler olucasak ve oda farkli hislere kapilacak, bilemeyiz ki. bakalim zaman ne gosterecek.

• Konu Sahibi yildiz06
Aslında sana kötü bişi dememiş mutlu etmek demiş.Bizler sadece mutlu olmak istemezmiyiz.........?
Sana yalanda söyleyebilirdi.Aynı yerde çalışmanızda artı bence.Bana kalırsa sen ona aşkı öğret tanımaya ve tanıtmaya çalış.Geriye baktığında keşke deme.Hayat keşke denmeyecek kadar kısa.Sevgi yanında ve avuçlarındayken daha sıkı sarıl.Unutma umut etmek umutsuz kalmaktan çok daha iyidir......

• Konu Sahibi yildiz06
yaa ole ama bence amacı farklıydı yaklasımı farklıydı ben bunu hıssettım bana kesın yaklasıyo daha ne deyımkı ben evlılık ask sevgı bana gore degıl dıyo dusundukce cıldıracam valla

• Konu Sahibi yildiz06
dun yıne gordum bana laf attı nasılsın fılan dıe sonrada mesaj atmıs bende sade bı sekılde cevap yazdımm
ne oldugunu bılmedıgım bır umudum var hala
ama BİR KESKEYE DAHA YER YOK KALBIMDE

• Konu Sahibi yildiz06
canım böyle düşünerek kendini üzersin bu bir ikinciside böyle adamlardan hayır gelmez
benim düşüncem bu
sana mutluluk verelim birbirimize ama ötesi olmaz demiş
bu nasıl cünle bu nasıl amaç
kusura bakma ama ben böyle adamlar karşısında iyi niyetli olamıyorum
bence zamana bırak ve seni seveni bul

• Konu Sahibi yildiz06
sımıde baska bı kıza umıt verıyo onu duydum kız daha 18 yasında yazık yaa gercekten bole erkeklere acıyorum zamana bırakmaktan baska carem yok sanırım kımseye guven olmuyo bu devırde
ayrıca gercekten cok tesekkur ederım desteklerınızı eksık etmıyosunuz benden zor bı donem gecırıyorum belkı ama atlatmam gerek karsısında ezık durmak yerıne guclu olmalıyımkı kendı yaptıgından kendı utansın

yaa ole ama bence amacı farklıydı yaklasımı farklıydı ben bunu hıssettım bana kesın yaklasıyo daha ne deyımkı ben evlılık ask sevgı bana gore degıl dıyo dusundukce cıldıracam valla

canım katılıyorum. bence de amacı farklı..
uzak durmaya calış. ilgilenme. o şekilde bi ilişki yaşayamacağını anlasın bence.

zamana bırakılcak bi yanı yok...daha ilk mesajını okurken bu adamın iyi niyetli olmadığını düşündüm...başkasına umut veriyo diyorsun ayrıca...olabildiğince uzak dur bu adamdan...hele ki aynı iş yerindeyseniz başına çok büyük belalar açılabilir...seni haketmediğini ona bikaç günlük eğlence gerektiğini unutma... a.s.

haklısınız ona ıstedıgı ozellıkte bı kız olmadıgımı gostermem lazım ıste bolelerı yuzunden erkeklere guvenımı kaybedıyorum yaa :kızgın:

canım hayat önümüze daha nicelerini çıkarır bende çok ümitsizken hayat bana çok iyi ve dürüst birini çıkardı.gelene hoşgeldin gidene güle güle demesini öğrenmek gerek .eminim böyle düşünürsen daha mutlu olursun

yaa bana saçma geldi öyle abuk sitelerde bulduğun birinden kankan olmasınımı bekliyordun ki

tebrikler yıldız...bu konuda mantığınla hareket ettiğin için pişman olmayacaksın... yerimseniben

hayır kanka fılan bekledıgım yok anlamadın konuyu sanırım bence sacma degıl tesadufun buyuklugune bakarmısın tamam sıtede karsılasmamız sacma olabılır ama konyadan ankaraya yerlesıyo oda yetmez gıbı aynı yerde ıse baslıyo ısın ılgınclıgı burda ve bana amacını soluyo benı uzen ve kafamı karıstıran buydu ama gecıcı bı surectı suan bıttı sadece merhaba merhaba mumkun oldugunca uzak durmaya calısıyorum ondan olması gereken bu cunku

X