ters rahim olan varmı yardım

ruzgarrr

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
1.925
52
arkadaşlar ters rahimli olanlar, olup hamile kalan varmı ne kadar sürede kaldınız neler yapmak lazım yardımcı olurmusunuz lütfen

canım benim rahmim ters.2 kere hamile kaldım.
doktorum hiç bir mahsuru yok hamile kalmaya dedi.
özel bir şey yapma yani canım..sorun değil.

benim rahmimde ters korunmayı bıraktıktan 14 ay sonra kaldım ama malesef düşük tehlikem var

banada ters dedi sonra öteki dkt. normal dedi ve ötekisi yamuk dedi,öteki hiçbiri eğri dedi.en sonuncu da normal dedi .ama hepsi hamileliği etkilemez dedi.

benim kide ters ama ben kızıma hamile kaldığımda öğrendim
bebek büyüdükçe düzelir demişti öyle de oldu

banada ters dedi sonra öteki dkt. normal dedi ve ötekisi yamuk dedi,öteki hiçbiri eğri dedi.en sonuncu da normal dedi .ama hepsi hamileliği etkilemez dedi.

süper yazmışın arkadaşım güldüm baya kendi kendime
banada biri ters diğeri hafif eğri dedi
ama ters yani
annemin de öyle
gec hamile kalma olayı oluyor haklısın ben 8 ayda bir hamile kalıyorum örneğin ilk bebeğimi düşürdüm şimdilik bunda sorun yok
netten arastır istersencinsel ilişki pozisyonları bi fikir verebilir
gerci önemli olan sperm akışını engellemen
ilişkiden hemen sonra kalkma yarım saat ayakların biraz yukarıda bekle bende işe yaradı umarım sen de de yarar şimdiden bebişini kutlayım inşallah bi de hami olarak yazarsın

canım valla doğrumudur hiç bilmiyorum ama bu forumda okumuştum yine okuduğumu ileteyim
rahmi ters olanlar sanırım ilişkiden sonra sırt üstü değil yüz üstü yatıyorlarmış artık ne kadar doğrudur bilemem ama belki işine yarar diye paylaşmak istedim

sağolun kızlar ya birz rahatladık bend eğil arkadaşımda var ben 6 haftalık hamileyim Allah bütün isteyenlere nasip etsin
ya evet bazı yerlerde sırt üstü bazı yerlerde yüz üstü diyor hamile kalanlar siz ne yaptınız ne kadar kalkmadınız

Arkadaşım bu işin sırt üstüsü yüz üstüsü filan yok, hamilelik olacaksa olur. Benim tenekede ters ve iki çocuğum var.

Rahmin ters olması hamileliğe engel değil.Sadece reglleriniz ve cinsel ilişkiniz birazcık ağrılı olur. O kadder:smiley-cool:

tecrübe konuştu

benimde rahimim ters. Tüp bebek yaptırdık. Ama rahim ters olduğundan değil kanallarımda sorun olduğundan Tüp bebek yaptırdık. İlk denememde sır üstü yatırdılar. sonuç negativ. ikinci denememde yüzüstü yatırdılar ve sonuç pozitiv. Ama yatış şekli ile ilgili hakikaten ilgisi varmıdır bilmiyorum.

kızlar esranın söylediği kişi benim. yazılarınızı okudum öncelikle çok teşekkür ederim hepinize içime su serptiniz. sadece şunu da sormak istiyorum ters rahmi olan kişilerin diğerlerine göre daha mı sık ilişkide bulunması gerekiyo. bana bir arkadaşım öyle söyedi sizin de fikrinizi almak istiyorum bu konuda çünkü.

Yok canım. Diğer normal kutulular gibi. Benim de ters. Ama maşallah eşim üstüme ceket atsa hamile kalacam nerdeyse.kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…