Terörist tanıdık çıktı

Diger olaydaki teroristlerinde cenazeleri icin Gazi mahallesi cemevine cagri yapiyorlar sehitlerimizin cenazesine sahip cikalim diye pesssssss......

YAHU BUNUN ALEVILIKLE NE ALAKASI VAR. BENIM ESIMDE ALEVI AMA BUNLAR BAMBASKA BISEY. NEDEN ALEVILER ACIKLAMA YAPMIYOR

Dhkpc nin kendi portalindan duyurmuslar sehit kardesimiz diye belirtmisler bide Elif Sultan Kalsen verdikleri isim
Teşekkür ederim bilgilendirme için ondan haberin yoktu ben resimlere bakarak yorum yaptım.

Dhkpc nin kendi portalindan duyurmuslar sehit kardesimiz diye belirtmisler bide Elif Sultan Kalsen verdikleri isim

Ya herkesi de Elif Sultan yaptilar. Bu yerdeki o degil. Adim gibi dr eminim yani. Ten rengi, sac rengi ne alaka???
Bilgece arkadaşları duyurmuş o diye ama bende benzetemedim,birisi beyaz tenli birisi koyu tenli ama arkadaşları açıklama yapmış.

özel harekatçılar da olmasa teşkilatın şanını kim kurtaracak, tebrik ediyorum hepsini gözlerinden öpüyorum işte bize bunlarla gelin.. keyfim yerine geldi valla

evlaefe evlaefe kusura bakma sen demıssın gbı olmus yorumum ama sinirleniyorum bellı bır kesıme maledılınce.
Esımle mezheplerımız farklıdır evde konusu gecmez kızım alevılık sunnılık kavramlarını duymamıstır bıle hıc.
Tutup cemevlerınden bıseyler talep etmek nedır anlamıyorum. Cemevıne gdenlerde demıyormu sızle işimiz olmaz dıye. cok tanıdıgım var alevı olup solcu olmayan , akepeye destek veren , mhp ye destek veren..
boyle olursa tabıkı chp sı solcusu alevısı yanlıs anlasılır yandaşcı olarak yorumlanır..

Bir de sehit arkadaşımız diye duyuruyorlar ya,orda kopuyor iste bendeki hersey, çığrımdan çıkıyorum.
Şehitlik gibi ulvi bir makam, bunların ağzına bile yakismiyorken, ne hakla işlerine alet ederler.
Kısaca:"Ölünüzü dirinizi, her gün birinizi; bir gün hepinizi.."

evlaefe evlaefe kusura bakma sen demıssın gbı olmus yorumum ama sinirleniyorum bellı bır kesıme maledılınce.
Esımle mezheplerımız farklıdır evde konusu gecmez kızım alevılık sunnılık kavramlarını duymamıstır bıle hıc.
Tutup cemevlerınden bıseyler talep etmek nedır anlamıyorum. Cemevıne gdenlerde demıyormu sızle işimiz olmaz dıye. cok tanıdıgım var alevı olup solcu olmayan , akepeye destek veren , mhp ye destek veren..
boyle olursa tabıkı chp sı solcusu alevısı yanlıs anlasılır yandaşcı olarak yorumlanır..
Canm haklisin ama fesatlik bunlarinki insani ayristiriyorlar kendilerini robin hut zannediyorlar .Asil ayristiran kendileri haberleri yok.Halkin adamlariymis onlar biz neysek
Screenshot_2015-04-02-16-32-23-1.png
Screenshot_2015-04-02-16-45-58-1.png
Baksaniza biyle sitelere cok rahat erisiliyor.Kapatilmasi lazim bunlarin erisimleri engellenmeli
Pabucumun devrimcileriii

Aman allahim! KKnin kadinlarinin icindeki butun cani ruh aciga cikmis.. Ben de internette bu olesiye dovup sonra diri diri yakanlarin videolarini gordugumde bunlari kim hangi ruhla yapiyor derdim. Megerse o ruh herkesin icinde gizliymis zaten..:KK62: Herkesin kendince sebebi farkli sadece..

Allahım kendilerine devrimci diyorlar ya atasım geliyor kendimi biyerlerden..
Devrimcilik ruhunu bu kadar kirleten bir güruh daha görmedim.

Aman allahim! KKnin kadinlarinin icindeki butun cani ruh aciga cikmis.. Ben de internette bu olesiye dovup sonra diri diri yakanlarin videolarini gordugumde bunlari kim hangi ruhla yapiyor derdim. Megerse o ruh herkesin icinde gizliymis zaten..:KK62: Herkesin kendince sebebi farkli sadece..

He bir de onlar var dimi, doğru dedin yine saraylim :KK14:

X