Bölgesel İncelme Termoaktif yağ kompleksi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
hanımlar bende az evvel izledim bir tv kanalında, fakat ürünü tanıtan hanımefendinin kiloları dikkatimi çekti :) ürünün gün gün etkilerini görebileceğimizi söylüyor fakat kendi kullnmıyor mu anlayamadım :) üstelik yüz haricinde bütün vücutta kullanılabilirliğinden bahsediyor fazla ümitlenmeyin derim.

aynen canım iştee kadın bildiğin kilolu yani sırnaşık şey hiç inandırıcı gelmiyo insana bari zayıf çıtı pıtı bi bayan koysaydılar en azından göz boyardı...kadın tombul tombul bide utanmadan bizi kandırmaya çalışıyo :roflol: kelin ilacı misali..

biominera termoaktif yağ sistemi ve korse[/ arkadaşlar proğramı izlediğimde çok umutlandım internetten araştırma yaptım.ama kimse memnun değildi ön yargılı olmak istemedim arkadaşımla aldım ve ikimiz birlikte kullandık bire bir uyguladık düzenli bir şekilde ama sonuç yarım santim bile zayıflamadık. ama bize ders oldu . şuan bile televizyonda izlesen inanasın geliyor kesinlikle tavsiye etmiyorum .(nasıl bir notermiş böyle

istanbul korse merkezi termoaktif yağ kompleksi. (BıOMıNERA)89 tl ,taytıyla beraber almak gerekiyor oda 60 sanırım.benim önceden sauna taytım vardı almadım.öneririm.
nilüfer merhaba bende şimdi sipariş verdim ama okuduklarım acaba iptal mi ettirsem dedi nasıl etkili mi? merak ediorum nasıl kullandın sonuç aldın mı özellikle selulitler için alıyorum ama senden yorum bekliyorum acele :S

ebru sonucunu merak ediyorum etkili oldumu son durumun nedir?bende şimdi sipariş verdim ama okuduklarım iptal ettirsemmi dedi sence almalı mıyım?

arkadaşlar birde bunun bantı varmış bölgesel zayıflama yerine yapıştırıyomussun o nasıl bilen duyan gören varmı? okadar konu açmıstım kimse yazmamıs mafoldumben

bekliyorum arkadaşlar sizin işe yaramıyo dediğiniz korse tuz yağ karısımı sanırım benim dediğim bant ama aynı marka

kızlar relax tone kullanan varmı sonuçlarını yazarmısınız lütfen...

ben kullanıyorum canım.gerçi yeni başladım.3 gün yaptım daha.ama bu 3 günde bile inanılmaz etki yaptı yaa,bacaklarım resmen spor yapmışım gibi et kesti,sıkılaştığını hissediyorum.yediklerime de dikkat etmeye başlarsam daha iyi olacak.ben önce lahana yağı sürüyorum öyle yapıyorum.
eşimin de göbeğine yapıyorum.o da karnının acımaya başladığını söyledi.

Maalesef ben de KK'yi okumadan bu biominerayı alanlardanım Kullanımı çok zor en başta,her taraf tuz ve yağ içinde kalıyor,o tuzu sürerken her tarafım kızarıyor..Yağla beraber bir diyet listesi geliyor ki biominera olmadan da kilo verirsiniz bu kurallara uyarsanız..Sürülen yerde belli belirsiz bir sıkılaşma oluyor ama diyet ve egzersizle bunun on katını gözleyebilirsiniz..YANı BıOMıNERA KESıNLıKLE BıR MUCıZE DEĞıL,KANMAYIN..

ben çok kilolu değilim sade göbek var beni rahatsız ediyor bu ürünü gördüm kadın öıkmış termoaktif yağ kompleksi şu kadar inceltiyor falan diye anlatan kadına baktım maşallah kalça var göbek var kollar tombul eee madem elinde böyle bir ürün öylede marifetleri var kendi niye sürmüyor acaba çıkmış ürünü anlattırıyorsun bari manken gibi birini koyda inandırıcılığı olsun her gördüğümde aynı tepkiyi veriyorum kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş derler hatun önce kendinde denesin ürünü sonuçları söylesin bizde inanalım

Bende geçen kış aynı hikayelere inanıp aldım.Dediğiniz gibi kullanımı çok zor her yer, tuz içinde...Hadi örtü serdim yere sürüp sürüştürdüm.Yağlı halimle spor da yaptım.Sadece tenimde ipeksi bir doku olduki...Bunu bebe yağı sürünce de elde edebilirm.Hiç bir işe yaramadı.Yağı bitti dibinde tuzu kaldı hatta.O da evde duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…