Bölgesel İncelme Termoaktif yağ kompleksi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar bende az önce bi programda gördüm bu maddeyi..ve kadın herkes kullanabilir diyor..ben gebelikte düşünüyordum..bu süreçte baya kilo aldım..hamileler dahi kullanabilir dedi tv deki bayan..alsam mı acaba?

merhaba acaba sonuçları paylaşmanız mümkün mü? bende almayı düşünüyorum ama emin olamıyorum sizden gelecek yorumlar olumlu olursa alıcam teşekkürler...

slm arkadaslar ben 1 haftadır kullanıyorum bu ürünü lafta 1 haftada 1 beden inceltio dio ama lafta kalıo gitti 89 liram bana sorarn olursa tavsiye etmiyorum(
yeter artık yaaa bu gobek ve kalın bacaklardan kurtulmak icin kalıcı bir cozum istiyorum her defasında hayal kırıklıgına ugramaktan bıktımm

mrhb daha genis bi anlatım yapim cunki bu kalın vücutla cıkan herseyi deniyorum( biominera istanbul korse merkezi ürün yag ve tuz karısımı birsey portakal aroması agır basıyor taytla kullanılması oneriliyor 24.hazıran carsamba aksamından itibaren duzenli kullanıyorum kullanmadan once kilo basen bel ust bacagı olctum bugun pazartesi bugun yine olctum vucutta hersey yaglarımda dahil gram degismemis (

bende izledim programı kadında sağlık sorunu olduğu için kilo veremiyormuş. noter tasdikli felan deniliyor yeni bir ürün biraz beklemek gerek galiba bi denensin bakalım...

bu ürün gerçekten işinize yaradımı bende almak istiyorum fakat hiç kullanan kimseye rastlamadım nakadar zayıfladın?

biraz önce televizyonda dinledim kadını, bayaa iddaalı ama keşke kendi de ince bi bayan olsaydı daha inandırıcı olurdu .. bennnim fikrim tabi

ben almak istiyordum araştırdım kimse önermiyor hakkındaki yorumlar hiç iç açıcı değil kullananlar kandırıldıklarını düşünüyorlar..hiçbir fayda görmemişler sakın almayın....klava:klava:klava:klava:

Bıomınera termoaktıf yaĞ komlenksınden 2 kutu kullandım.12 kılo verdım basenlerımden toplamda 15 cm gıttı .kararlı azımlı olmak gerekıyor bence.dÜzenlı kullanmak esas mıŞ zaten Öyle dedıler alırken bana.ben Önerırım ama metabolızma farklılıkları durumu etkılermı bılemem netıcede bu konunun uzmanı deĞılım sedece bu ÜrÜnle alakalı deneyımımı paylaŞmak ıstedım

nası oldu bu anlayamadım daha ayrıntılı anlatırmısın lütfen çünkü bi kutu ancak oda en fazla onbeş gün gidiyo ve ben pek bi farklılık hissedemedim açıköası sadece selülit görünümnde bi azalma oldu sanki! 2 kutu 1 ay gider ancak ve 1 ayda 12 kilo sadece bu ürünle nası olur anlıyamadım açıkçası!

doktorum ve biominera termoaktif yağ kompleksini kullandım.
İnternette ve tv yoğun bir reklam kampanyası var, çünkü sattıkları bildiğiniz deniz tuzu ve piyasada aktarlarda çok daha ucuza bulabileceğiniz doğal yağ karışımı.. herneyse , işe yarasın da tek, deneyelim diyerek ve inatla ve tavizsizce kullandığım 1 ayın sonunda:
sadece 2 kg incelme ve 2 santim daralma.. üstelik de diyetine de elden geldince dikkat ederek...öyle söylenildiği gibi bir haftada bir beden, iki haftada iki beden ve ayda 8-12 kg felan, kesinlikle alakası yok.. zaten yağlar öyle şort giyip terleyerek kaybolacak diye bir biyolojik olay yok ama ben yine de çaresizlikten "acaba bi çare" diyerek titizlikle denedim.. sonuçlarının söyledikleri ile alakasız olduğunu görünce , bunu pazarlayan kimselerle telefonda yeniden görüştüm ve sonuç yine fiyasko.. tv de reklam amaçlı konuşan bayan, ki aslında bir masözmüş ve bana metabolizmadan bahsetti..metabolizman çalışmıyordur dediler ve ben de zaten "biyokimya uzmanı" olduğumu ve düzenli olarak kendi kontrollerimi yaptırdığımı ve o konuda kesinlikle bir sorun olmadığını söyledim.. bu kez gündüz saat 3 den sonra kullandığın için sonuç alamamışsınızdır dediler.. oysa ürünle birlikte gönderdikleri kataloglarında ve bir çok reklam web sayfasında öğle ve akşam saatlerinde 3-6 saat yeterli olduğu yazıyor..kaldı ki 6 saatten de uzun süreli kullanmaya dikkat ettim..
sonuç olarak; derim ki, siz siz olun inanmayın.. bildiğiniz sorfa tuzu(öğütülmüş)kaya tuzu ve onca eziyete katlanıp, kandırılmış tüketici olmaktan kendizi kullanın.. sağlık bakanlığı yada tarım bakanlığı her kim denetliyorsa, bunların böyle yanıltıcı reklamlar yapmasına nasıl izin veriyor anlamış değilim.. bunun reklamını yapan kanalın da bu işe ortak olduğunuve iyi paralar kazandığını tahmin ediyorum.. yazık oluyor bizim gibi mucize bekleyip de onca parayı yarım kilo tuza yatıran insanlara..paylaşmak zorunda hissettim ve keşke daha fazlasını da yapabilseydim de benim gereksiz umut ve emek harcama niyetindeki tombik bayan arkadaşlara yardımcı olabilseydim..yakında foyaları çıkacak ama o zamana kadar birileri çok kişinin umutlarını ve paralarını sömürmüş olacaklar..

kullanma sürem de toplamda 35 günü geçti..yukarıda bahsettiğim alınan sonuç da bu sürenin sonunda ki sonuçtur..

kesinlikle aynen... kimseleri daha fazla kandırmalarına izin vermemek lazım bunlarım.. ürünü bir aydan fazla titizlikle kullandım ve bir fiyasko olduğunu birilerinin de bilip aldanmamaları gerek..

kargo biraz önce geldi, malesef önce forumu okumayı akıl edemedm şimdi okuyunca çok moralim bozuldu boşa gitmez inşallah bu kadar para =(
sürdüm yağ kompleksini şimdi, bakalım neler olcak

Arkadaşlar merhaba arada sırada bakıyorum keşke siz almadan önce yetişseydim. Ben bu satılan istanbul korse merkezinden kaç sene önce lut gölü tuzu ve korse almıştım. Daha önce bir yerde yazmış olabilirim bunu. Neyse o zaman yaklaşık 10 kilo kadar verdim ama diyette yapıyordum çünkü hamilelik sonrası psikolojim bozulmuştu ve acaip azimliydim memnun kaldım. Bunlara güveniyordum tereddüt etmeden de bu termoaktifyağ komleksini aldım hatta yüz maskesi, ayak yumuşatıcı ve salyangoz kremde aldım. Açıkçası bu yağ güzel vücudu bebek gibi yumuşatıyor, ama beni zayıflatmadı, selülit falan hikaye oldu. Diğer ürünleri de fena değil. Ama öyle reklamını yaptıkları gibi değil ve kullanımı da zor.

bende nerdeyse inanacaktım o kadının anlattıklarına ama sonra bir dikkt ettim işte yüze sürünce tüm fazlalıklar toplanıyor diyo kadının gıdısı kolları herşeyi maşallah yerinde. ve birde dikkat ettiyseniz siyahtan başka bir renk asla ve asla giymiyor . nedeni malım... ama az önce baktım atv avrupadaydılar gene bu sefer kadın değişmiş daha zayıf bi kadın bulmuşlar. herhalde inandırıcı olmadığını farkettiler.:)

walla kızlar dün gece tv de izledim. gözlerim ışıldadı kadını dinleyince ne kadar etkili konuştu. Ama iyiki KK var yoksa boşa gidecekti paracıklar..buda fiyasko yaniii.. Paylaşımda bulunan herkese teşekkürler...

kesinlikle haklısın bende dik kafalılık edip aldım ama yazık oldu ziyan etmeyin hem zamanınızı hemde paranızı...

kızlar allah aşkına ya bu ürünün reklamını yapan kadını görmediniz mi dikkat mi etmediniz :)) kadın zaten bildiğin şişman yani bide zayıflama ürünü satıyo....her kanala da çıkıyo hayret utanmıyo da hiç biz de her gördüğümüzde gülüyoruz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…