Termal otel -Yardım

Kükürt cilde de iyi gelir sanırım! Cok tesekkurler Mimoz Hoppa

Ya ne kadar guzel anlatiyorsunuz, nasil heveslendim. Niye bunca yasima kadar hic aklima gelmemis bu tur bir tatil. Hepsine tek bakicam, umarim nette gorseller de vardir. Cok tesekkurler!
İnternette var görseli Aytaç Termal Otel/Ilıca yazarsan çıkar :) Odaları belki pek içini açmayabilir ama resimde olduğu gibi değil gayet hoş güzel :) biz oranın sahibiyle de çok iyi anlaşmıştık :) Kapıda karşılandık biz :) ve tekrar gitmek için can atıyorum yani. Hiç havuza girmemize gerek kalmadı zaten odaya termal su geliyor doldurdum içine girdim ve öyle kolay kolayda soğumuyor rahat 3-4 saat sıcak kalıyordur :))

Bak bu cok umut verici oldu. Afyondan gozume kestirdigim bir tane olursa, seni tekrar rahatsiz ederim canim, uzmanindan son bir onay almak icin :KK49:

O ne hos bir nickmis oyle Haci maci mokkey:KK73:
Cok tesekkurler, gercekten kulaga cok hos geliyor. Ne kadar guzel secenekler varmis boyle. Artik ben her sene bir tanesini denerim sanirim. Huzur dolu bir tatil icin niye daha once hic dusenememisim. Agustos da serin oldugunu bilmek super. Muthis bir kacamak olur.
oylat bursada canım :KK66:

Haklisiniz galiba, en azindan sonbahara kadar ertelemek daha mantikli sanirim. :cry:
Gureyi hic duymadim. Ilk firsatta hepsini arastiracagim. Anneme fizik terapi olarak tavsiye etti doktor. Omuriliginde bir sorun car. Cok tesekkurler Eftalya! :)
Güre Balıkesir-de canım :KK66: Hattuşa Termal Resortu tavsıye ederım. Bızım orda devremulkumuz var.. 4 tane acık havuzu var, ıkı tane kapalı havuz. Kapalı kısımda sauna-turk hamamı-buhar banyosu-buz cesmesı-ıstersen ekstra ucret karsılıgı masaj ve kese mevcut.Kapalı havuzlar ve dısardakı bır havuz termal, kalanlar normal soguk havuz.Kapalı kısımın bırı sadece bayanlara özel, dıgerı bay-bayan karışık...Dogasıda mukemmel bır tarafta denız bır tarafta zeytınlıkler.. Ayrıca Kaz Dağları oksıjen bakımından Turkıyenın en ıyı yerı....Tavsıye ederım..

Bak bu cok umut verici oldu. Afyondan gozume kestirdigim bir tane olursa, seni tekrar rahatsiz ederim canim, uzmanindan son bir onay almak icin :KK49:

O ne hos bir nickmis oyle Haci maci mokkey:KK73:
Cok tesekkurler, gercekten kulaga cok hos geliyor. Ne kadar guzel secenekler varmis boyle. Artik ben her sene bir tanesini denerim sanirim. Huzur dolu bir tatil icin niye daha once hic dusenememisim. Agustos da serin oldugunu bilmek super. Muthis bir kacamak olur.
tabiki ha araştırırken şuna dikkat et bir buranın ilçesindeki termaller var cidden suları çok şifalı ama öyle 5 yıldızlı otel havalarında değil normal pansiyonlar 3-4 yıldızlı otelleri var 1-2 tane de 5 yıldızlı ama güzel oteli var merkezde ise yaklaşık 10 tane baya baya güzel oteller var iki şekilde araştır derim :KK66:

Kızlar iyiki varsınız!! Hepinize çok teşekkürler tekrar :KK68: Ya memleketimiz ne kadar güzel, ne çok seçenek varmış böyle! Hepsini denemek istiyorum şimdi ben!! :mad:

X