Termal Otel seçenekleri?

gozdenur19

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
127
20
36
Arkadaşlar Aralık gibi Ankara ya da Kozaklı civarında bir kaç günlük termal tatil yapmak istiyorum.Kızılcahamam'da Asya termal oteli önerdiler.Giden,gören,bilen var mı? Kozaklı civarında iyi bildiğiniz,tavsiye edebileceğiniz yer var mı?

Biz gittik Kızılcahamam termale,bu bayram yine çıkmak istedik aslında,ortalama bir yer,fakat apart odalar için gecelik 600 lira fiyat verdiler,otel odası için 360 lira dediler,ki otel odasında iki günden fazla peşpeşe yer yoktu,iki gün gitmemizin de bir anlamı yoktu,
Ankarada bir de İnci termal mi ne duydum ama hiç gitmedim..

Evet,bayram fiyatları çok pahalı.Ben aralık gibi gitmeyi düşünüyorum,bakalım.
Ortalama bir yerden kastın tam olarak ne?Verdiğin paraya değdiğini düşünüyor musun?

eşimin ailesinin orda devremülkü var ağustos aylarında; ben de katılıyorum 3 yıldır. Otel odasında kalmadım evde kaldım ortalama bir yer. Biz kalabalık kaldığımız için eğlenceli oluyordu havuzları kadın erkek ayrı; eğer gidersen mutlaka kese yaptır memnun kalacaksındır. Yemeklerini de ramazanda açık büfe olarak tatmıştım güzeldi bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…