Terlemekten kurtuldum galiba çok mutluyummm :)

ewp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
64
1
kızlar ben kurtuldum galiba ya çok mutluyumm maxim aldım çok tedirgin oldum diğerleri gibi buda işe yaramıcak dedim ama şuan gözlerime inanamıyorum ya dün geldi kargodan akşam duştan sonra sürdüm fazla sürmüşüm galiba bi kaşındı bi kaşındı ki ama kaşımadım yara olur die korktum neyse ertesi gün işe gittim terledim her zmanki gibi umudumu yitirdim buda olmıcak galiba dedim neyse akşam eve geldim yine kaşınıo gittim duş aldım bu sefer peçete ile çok az sürdüm yattım sabah yıkadım şimdi hala öğlen oldu bende hala terden eser yok ya ayyy işhallah böyle devam eder allahımmmmm :lepipuyorumnanaktan:teytey:

ben de yüzümün terlemesinden muzdaribim.
keşke yüz için de bir ürün olsa.
yazın rahat rahat makyaj yapamıyorum.

umarım iyi gelir canım. gözün aydın...

maxim adını duymadım , fiyatı nedir nasıl alırım ?arkadaşım

Peptyy'cim , ben ünlü bir internet sitesinden aldım. (gitt.....yor.com)5-6 ay oldu. çok memnunum. O zaman indirim kuponum falan da vardı siteden.Kargoyu da onlar ödüyordu. 3 günde geldi. Eczanelerden almayın,gerçekten çok pahalı,ben 38 liraya almıştım şimdi 40-45'e alınabiliyor, bu siteler taksit de yapıyor. Tereddüt etmeden alabilirsin. Çok memnunum, daha yarısına bile gelmedi şişe,daha da bir sene gider heralde...

güncelll...
cok faydasını gören olmus ama bu ürün cok pahalı diye biliyorum
roll-on kdr ucuz bişey değil bilmiyorumkismile
kullananlara gecmiş olsun diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…