Terledikten sonraki ıslak görüntü

kartanesi_13

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2015
38
11
25
Herkese merhaba. Yazın bile bu kadar terleme sorunu yaşamıyordum ama son 2 aydır aşırı terliyorum.Oturduğum yerden koltuk altlarım ıpıslak oluyor.Başka bölgelerde terleme sorunu yaşamıyorum.Düzenli olarak roll on kullanıyorum.Deodorant sıkıyorum.Ancak sadece kokuyu öneleyebiliyorum. Ter emici pedlerden aldım fakat onunda kullanışlı olmadığını gördüm. Önerebileceğiniz doğal bir yöntem veya krem var mı? Yaşım 16 ve sosyal bir insanım rahat hareket etmek isitiyorum. Bu durum beni çok rahatsız ediyor.

Ben de aynı dertten muzdaribim. Onceden hic terlemezdim. Lazer epilasyon mu yoksa sivilce tedavisi (zore...n) mi neden oldu bilmiyorum ama son iki yıldır yaz kış aşırı terliyorum. Sağlığa zararlı olmadan bi çözümü yok mu bu terleme sorununun?

Ben de aynı dertten muzdaribim. Onceden hic terlemezdim. Lazer epilasyon mu yoksa sivilce tedavisi (zore...n) mi neden oldu bilmiyorum ama son iki yıldır yaz kış aşırı terliyorum. Sağlığa zararlı olmadan bi çözümü yok mu bu terleme sorununun?
Maxim diye bir ilaç varmış ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Baya da ise yarıyormus.

Arkadaşlar ben burdaki yorumlara bakarak Rexona stick aldım. Birkaç gündür kullanıyorum. Şimdilik memnunum. Terlemeyi de biraz azalttı. Belki çok sağlıklı olmayabilir ama napayım artık cok sıkılmıştım.

X