Terazilerin Aşk Tablosu

TERAZİ-YENGEÇ Karmaşık bir ilişki tatlicadiarzu

TERAZİ-TERAZİ Dengeyi korumak mümkün ***
eşim ve ben teraziyiz üstrelik doğum günümüz de aynı
dengeyi tutturabilene aşkolsun

terazi-kova nişanlım kova gerçekten de uçuyoruz ama şu aralar alçak uçuştayz sırnaşık şey askerde çünküüüüüüsenağlama

bende teraziyim arkadaşlar ben çok kıskancım ama acıkca söyleyemiyorum küserim kendi kendimi yerim sinirden sonra kendi kendime barışırım:) söylenenler dogrumu ne dengeli terazi dengesiz mi:) tek bir gercek var ama terazi burcları çok fedakar oluyor. sevdiği için herşeyi yapıyor yürekli seviyor..

TERAZİ-YAY Mükemmel olabilir *****

demek kendime bir yay burcu bulmam gerekiyor :))

ben de ıkızlerım terası uygun ıkızlere

ben teraziyim sevgilim aslan. napıcam ben bu aslanla ya. onu aslandan kuzuya cevirme niyetindeyim :) napsam ki

TERAZİ-TERAZİ Dengeyi korumak mümkün ***
bizzde denge hiç olmuyo ki?dengesizliği korumak mümkün diyorum ben ona:))

terazi kovada asktan cok kavga var terazi kadını ilgi bekler kova erkegi özgürlük ister kova erkegi sinirlidir terazi kadını hassas offffffffffff offffffff bide en uyumlusu ya uyumlu olmasa ne olacaktı halimiz

Kesinlikle Terazi ve Oğlak diyorum ben.
Çok rastlarım bu ikili ilişkilere ve yıllarca sürdüğünü bilirim.
Benim burcum Terazi ve eşimin Oğlak.
10 senedir birlikteyiz,birbirimizden ayrılamayız.
Şunuda belirtmeliyim ki;
ZIT KUTUPLAR HERZAMAN BİRBİRİNİ ÇEKER...

TERAZİ-YAY Mükemmel olabilir *****

Öyle zaten...

Gerçi biz teraziler kolay mutlu olmayız... Çooooook ilgi bekleriz. Ama çok şükür anlaşıyoruz eşimle... Tabi biraz daha ilgili olmasını istiyorum... Yalan değil...:1hug:Şeniz

Son düzenleme:
ecrin ceylın pekı cok ılgılenınce sıkılıyor musunuz?
yani cok fzla ılgılenmıyordur belkı ondan su an senın eşin o olabılır mı ?

Eşim çok iyibir insandır. Çok da ilgilidir. İnce noktasını bulduktan sonra...
Eğer sen duygusal bir şekilde yaklaşmaz ve benimle hiç ilgilenmiyorsun diye sitem etmeye başlarsan daha çok ilgi bulmak yerine işi dargınlığa kadar götürebilirsin.
Eşim hassas biridir ama asla dırdırdan hoşlanmaz. bu şekilde davranışlar onu daha da hırçınlaştırır. duygusal davranır ve doğru söylemek gerkirse -terazi bunu çok iyi başarır- biraz da duygu sömürüsü yaparsan hemen yumuşar. Duygusallaşır. bir çocuk gibi olur birden bire... İnsanları çözdükten ve yönetmeyi bildikten sonra terazi burcunun analaşamayacağı burç yoktur... Çünkü biz entellektüel ve sanatçı bir burcuz canım... Sevgiler...

Bu arada çok ilginenince sıkılmıyorum... Çok mutlu oluyorum ben...

kesinlikle haklısın arkadaşım ırada uyum konusunda tek yıldızlı olan sadece bu ıkılı ama bende bu konuda ısrarcıyım oglak ve terazı muthıs bı ılıskı benımde erkek arkadasım oglak ve ınanılma zherkesın dılınden dusurmedıgı ve asla bıtırmeyı dusunmedıgımız bı ılıskımız var dedıgın gıbı zıt kutup olayımı acaba o zmn ordakı 4 yada 5 yıldızlıların hiiiiç sansı yoksırnaşık şey:sm_cool:

TERAZİ-KOÇ Zorlayıcı ama ilginç bir ilişki

ewet çok zorlanıyoruz...ama kopamıyoruz...

TERAZİ-İKİZLER Çok eğlenceli bir ilişki *****

buu dogru neyse kı

TERAZİ-BAŞAK Kolay ve pratik bir ilişki ***

nasıl yani aşkım terazi
ben onun için çok mu kolayım -tatlicadiarzu-

TERAZİ-YAY:Eski sevgilim yay dı hakkaten mükemmel bi ilişkiydi zaten ondan başka aşkımı unutamam gerisi fasa fiso ciddiye bile almam TERAZİ-KOÇ:Şuan ki durumum oda çok zorluyo nedense dengesizlik terazlerin kanında var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…